Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol emelt érettségivel...

Annush kérdése:

Angol emelt érettségivel lehet-e ilyen módon számolni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Angol emelt szintű érettségit teszek és a kérdésem az lenne, hogy ha a matek és történelem pontjaimat szeretném duplázni akkor ahhoz hozzáadható-e az emelthez járó 50 pont mint pluszpont, vagy akkor kötelező az angol százalékkal számolnom matek vagy töri helyett? Mind a három tárgy a választható tárgyak között van a "kettőt kell választani " listán. Remélem érthetően fogalmaztam meg:)
2012. febr. 24. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pluszpontok akkor járnak, ha az adott tárgyat választod. Tehát ebben az esetben nem járna az 50 pont, ha a matekot és a törit választod.
2012. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ajj reménykedtem, hogy nem feltétlenül kell így számolni a pontokat...:/ de köszi a választ(:
2012. febr. 24. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt egyszer már kérdeztem én is, sajnos én is ezt a választ kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

A lényeg, az emeltet kell nagyon jól megnyomni! Sok sikert! :)

2012. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, konkrétan nem tudom a választ, de nézd meg a felvi.hu-n a pontkalkulátorral, értelem szerűen töltsd ki és majd ő a legkedvezőbbet kiválasztja neked. Gondolom nagyjából tudod milyenek lehetnek az eredményeid.

Ha kitöltötted utána válaszd ki azt a szakot ahova szeretnél menni és a kis táblázatba ki lesz írva, hogy milyen pontokat számolt neked össze.

2012. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és azt is, hogy nem támadtatok hanem normálisan válaszoltatok:)


Kerestem pedig hasonló kérdéseket, de nem dobta ki a tiedet és más ilyen jellegűt sem. De ahogy elnéztem neked sikerült kevésbé kedves embereket kifogni:D


Felvi.hu-n is számoltam meg az eduline kalkulátorán is,a felvis úgy számolja ahogy ti mondtátok, az eduline-é pedig úgy ahogy én mondtam, ezért is kérdeztem. Pedig annyira jó lett volna ha lehetne így számolni...Nem mindegy hogy 390 vagy kb 410...:D De akkor nagyon rákészülök az angolra:D

2012. febr. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!