Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mennyiben fogja befolyásoln...

Ez mennyiben fogja befolyásolni a magatartás jegyemet?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm beírt egy osztályfőnöki intőt,mert nem vezettem az ellenőrzőmet.Ez mennyiben befolyásolja a mgatartás jegyem és sokat számít ez?Életem első intője,most vagyok kilencedikes és egész nyolcadikban makulátlan volt az ellenőrzőm ilyen téren...Azt azért nem hiszem,hogy akkroa nagy bűn lenne az,hogy nem vezetem az ellenőrzömben a jegyeket,mert a szülőit meg ezeket be kell írnunk,de nagyon sok jegyet kapunk és nem igazán tudom követni.Nagyon gáz ez?A szüleim nagyon mérgesek rám emiatt,lehet,hogy cska én nem látom át a következméyneit?Vagy emiatt tényleg már csak hármas lehetek?
2012. febr. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, a magatartás jegyért maximum otthon kapsz ejnye-bejnyét, a való életben vastagon lesz.rják, hanyas volt a magatartás jegyed. Viselkedj normálisan, amúgy meg senkit nem érdekel.
2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy jegy -.- továbbtanulásnál sem nézik gyakorlatilag senki sem törődik vele. "Megbukni" sem lehet belőle hiszen a legrosszabb jegy ami adható a kettes :D. ne aggódj ez miatt, a tanulással törődj az sokkal fontosabb mint az ofőd véleménye meg hülyesége. Aki ilyen kérdést feltesz ide, akit érdekelnek a következmények az nem lehet rossz ember, az nem lehet olyan hogy megérdemelte egy intőt... főleg ilyen f.szságért. Anyudéknak meg ez a dolga hogy minden kicsit is rossz híren felháborodjanak, lesz még ilyen bőven. :D
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm.Igazából csak azért érdekelne,mert nyelvi osztályba járok és ez még csak a nyelvi előkészítőm és ha jövőre esetleg nem menne a több nyelven tnaulás,akkor iskolaváltásnál nézik-e.Nagyon szeretném végig csinálni ezt az iskolát,de szeretnék felkészülni a legrosszabb lehetőségre is.Egyébként engem alapvetően nem kedvel az osztályfőnök,lehetséges,hogy csináltam valami tanárnak nem tetsző dolgot,anélkül,hogy észrevetem volna,vagy szimplán nem vagyok neki szimpatikus.Nem nagyon vagyok hozzászokva ehhez a helyzethez,mert a régi osztályfőnököm nagyon szeretett.
2012. febr. 27. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
No Para :D csak egy beírásról van szó :D nem fizikai vagy lelki bántalmazásról :D ilyen van sajna. néha sz.r emberek jó emberekkel csinálnak rossz dolgokat mert menstruálnak. Nekem már igazgatóim is van de nem nagyon izgat. Ne legyél ovis ;) nevess a tanár képébe és légy tudatában annak amit csinálsz. ha magadban nem látsz hibát akkor minden rendben van! A tanulással meg nem lesz baj.
2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!