Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb? Veres Péter...

Melyik a jobb? Veres Péter (III. ker) vagy Berzsenyi Dániel (XIII. ker) gimnázium? (Bp. ,2012)

Figyelt kérdés
14 éves nyolcadikos lány vagyok, mindkét helyen voltam szóbelizni. A Berzsenyi szimpatikusabb volt. Abszolút ráálltam a nyelvtanulásra, ezért is gondoltam, hogy a Berzsenyi jobb lenne nekem. De érdekelne az odajárók véleménye is, hogy melyiket válasszam, ha színvonalas tanítást szeretnék, nem megszakadást a sok tanulnivaló alatt? Köszönöm előre is:)

2012. márc. 3. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha voltál berzsenyis szóbelin biztos kaptál a diákoktól véleményt. A nyelvtagozat jól működik, ha az oktatás része érdekel, mindent meg tudsz tanulni, amit kell, akár többet is. A diákélet pedig mindennél jobb, bár ezt inkább tapasztalni lehet, mint magyarázni. :-) Nézegesd a suli oldalát, az valamennyit elárul. ;-)
2012. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én a Veresbe járok, és nagyon színvonalas!! :)
2012. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Veresről nem tudok semmit mondani, de Berzsenyis vagyok és nagyon szeretem^^
2012. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. márc. 14. 20:38
 5/8 anonim válasza:
szívesen :) hova fogsz menni?
2012. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Melyiket választottad? :)
2012. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül a Verest :)
2012. aug. 18. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és ezt sajnálattal hallom. Nem tudod, miből maradtál ki. :(
2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!