Merre tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Olyan szakmát szeretnék, amivel külföldön (angol nyelvterület) is el lehet helyezkedni. Sokféle sportot űzök gondoltam teszek le sportedzőit sielésből meg fociból. OKJ-s képzések közül meg a kszkadőr az ami érdekelne. Néztem a mentőtisztet a Semmelweis-egyetemen. Az is érdekelne. MIndenesetre valami olyasmit keresek, ami nem unalmas, nem egy irodában kell ülni, nem kell számolgatni. Azért kérdezem, mert most jön a fakt választás és már el kéne döntenem a dolgokat :)

15/L


2011. nov. 28. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

válassz nyelvet faktnak:D

én is azt választanám,csak h nekünk már így is több óraszámban van angol és német is mivel nyelvi előkészítőbe mentem,szóval így a nyelveket nem választhatom faktnak...pedig rám férne.

2011. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!