Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Sashalmi Tanodáról alsó...

A Sashalmi Tanodáról alsó tagozatáról van valakinek valamilyen véleménye? A 2012/2013-as tanévben kik lesznek az elsős tanítók? Őróluk valamilyen vélemény?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 10:55
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mi a Tanodába járunk már 4 éve. A kerület első-második legerősebb iskolája. Ha valaki okos-ügyes, akkor teljesíthető, de ha valami részképességzavar derül ki, akkor már nehezített terep... Én most úgy érz
2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsánat, az előbbi választ véletlenül küldtem el...


Szóval ott tartottam, hogy mi úgy érzem, túl sokat kell itthon tanuljunk ahhoz, hogy megfelelő jegyeket kapjanak a gyerekek. Hétközben este és hétvégén is "nyomjuk" a dolgokat... Persze lehet lazábbra venni, ha nem zavar a hármas-négyes eredmény... Én jobb szeretek/-nék ötösöket látni a tájékoztatóban.

De tanára is válogatja... Vannak szigorúbb-erősebb tanítónők és kissé lazábbak is...

Elnézést, hogy csak most írok - látom, hogy az előző évre vonatkozik a kérdés, de hátha valakit érdekel az idei év is és olvassa.

Szóval 2014 szeptemberében Zsuzsa néni és Edit néni kerül újra elsősökhöz. Zsuzsa néni olyan tyúkanyós, kedves, mosolygós, türelmes személyiség. Edit néni kreatív, de szigorúbb.

Gyereke válogatja, kinek mi jön be.

Érdemes elmenni a márciusi szombati bemutatókra, ott találkozhatnak a tanító nénikkel a gyerekek...

Sok sikert az iskola választáshoz!

2014. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!