Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményed a jövőbeni...

Mi a véleményed a jövőbeni beépülő (2012,2013. ) felsőoktatási törvényekről?

Figyelt kérdés
Tetszik/nem tetszik? Tartasz-e jövőre ponthatár emelkedéstől?
2011. okt. 16. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
hol lehet neten beleolvasni?
2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Húha...sok helyen van, de ha beírod a google-ba, akkor kiad egy rakat találatot, az első oldalon vannak a lényegesek.
2011. okt. 16. 21:57
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Pl. itt egy.

2011. okt. 16. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:

köszi!

első olvasásra: (örülök,hogy idén érettségiztem) nem értem, hogy a tanárokat miért kell majd skatulyázni, örüljenek, hogy van még olyan ember, aki ezt érzi hivatásának (aki csak azért megy pedagógusnak, mert nem talált jobbat, az úgy sem fogja bírni, tehát akik meg tényleg szívből csinálják miért rangsorolják?

A kötelező természettudományos érettségit sem tartom jónak, mert aki tudja, hogy nem fog ezzel foglalkozni, akkor miért olyat tanuljon? Az alapműveltséget úgy is megadják a kötelező tanórák a középiskolában...

2011. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valamint, hogy egekbe emeljük a ponthatárokat, követelményeket, ezzel azt fogjuk elérni, hogy nem lesznek orvosok. Értem, hogy sok az egyetemista, főiskolás, de én nem éreztem könnyűnek bejutni, és bent is kell maradni
2011. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is idén érettségiztem, viszont nem vettek fel oda, ahova szerettem volna menni (nyelvvizsga hiánya miatt, ami azóta már meg van), szóval jövőre újrajelentkezek ahova akarok menni, ugyanis amin most vagyok nehéz is, és rá jöttem, hogy rohadtul nem tetszik, abszolút nem motivál, szóval valószínű nagyon hamar dobni fognak innen) :D, viszont ahova mennék, az biztos hogy tetszene, és elég pontom is lenne, DE! Nagy a para, hogy lehet, hogy nagyon magasak lesznek a ponthatárok...úgy mindenhol. És csak állami támogatás jöhet szóba...szóval necces lesz ez a 2012-es átjelentkezés.. :/
2011. okt. 16. 22:19
 7/10 A kérdező kommentje:
20 ponttal van több nekem, mint amennyi volt a határ idén ott, szóval remélem is, ha emelkedik, 20 alatt lesz a ponthatáremelkedés. (NYME-GEO)
2011. okt. 16. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Szerintem tiszta jó. Nálunk jogon csupa olyan "hallgató" van, akiket 200 ponttal csak úgy felvettek ide fizetősre, mert anyuci/apuci ki tudja fizetni, hogy a csimatának legyen diplomája, igenis emeljenek mindenhol mindent, legyen már értéke is annak a rohadt diplomának!

2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez akkor is kibszás. Viszont annyi jó benne, hogy nem kell ennyi bölcsész, meg ilyen-olyan menedzser, viszont mérnöki karokon ne emelkedjen már..
2011. okt. 16. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért, az jobb, ha első egy-két félév után dobják ki a nem odavalókat? Vagy 8-10 év alatt végzi el az 5 évet? Nem. Költi rájuk az állam a pénzt, hitegetik a diákot. Igenis szükség van a szigorításokra.
2011. okt. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!