Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Lemhényi Dezső Általános...

A Lemhényi Dezső Általános Iskola kéttannyelvű részéről van valakinek valamilyen véleménye?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 11:45
 1/10 Kamilla22 válasza:
73%
Színvonalas, gyerekbarát iskola, csupa jó véleményem van róla.
2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Azért én ajánlom , hogy kérdezősködj a már ott tanuló diákok szüleitől , mert sok érdekes dolog van ami nekem/nekünk speciel egyáltalán nem tetszik ! És sajnos ezzel nem vagyunk egyedül .Egyre több szülőtől hallok negatívumot .
2012. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kamilla22 válasza:
78%

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha a gyermek jó képességű, akkor simán veszi az akadályokat, nem megterhelő számára a kéttannyelvű és szeret járni iskolába. A légkör pedig támogató. Az iskola vezetése sokat tesz azért, hogy folyamatosan fejlődjön az intézmény.

Viszont vannak olyan gyerekek is, akiknek sokat kell gyakorolniuk, és nem is az angollal van problémájuk, hanem a magyarral, matekkal. Nekik a sima tantervű osztályban is ugyanígy lennének problémáik.


Nagyon jó az iskolaotthonos forma is, nem kell cipelni hétközben a táskát és otthon sincs már lecke, teendő.

2012. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen jobb, mint a 3.kerületi...
2013. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
28%
én ott tanulok. aki tudja vigye onnan a gyerekét mert mire felsőbe ér.... olyan ocsmány az egész tanári kar, hogy az szinte hihetetlen...
2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%
Én 8 éve járok ebbe az iskolába! Most felvételiztem 9 dikbe.:) a legjobb hely! Minden tanár a gyerekhez képest próbálja tanítania diákot. A tanárok megértőek,kedvesek nagyon jó a hangulat és közösség. Mint egy nagy család,! Érdemes ebbe az iskolába vinni a gyereket.!
2015. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%
Én a Lemhényibe járok,és szerintem tök jó! Érdekes órákat tartanak,és jó programokat is szerveznek ott!
2016. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
62%
Én is a Lemhényibe járok és szerintem tök jó!
2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
37%

üdv! Én most vagyok 8.os! Az egyik válaszolóval egyet értek miszerint a tanári kar ocsmány. Legtöbb tanár pofára osztályoz felsőben. Biológia tanárom egyszer ezt mondta az alagsorban lévő kitömött gólyára: "na gyerekek ez a gólya több ideje van itt mint én" (biosz tanárom 55 év körül járhat)

Múlt évben nagyon kedves vicces énektanár volt. Egyel alattunk lévő osztály kirúgatta.Amig ő volt híres énekkar volt az iskolában, 2. helyezést értünk el a nemzetközi kórus versenyen.Azóta ez már nincs. kösz

Az iskola színvonala egyre csökken. Amikor én 5.es voltam, volt a wc-ben Wc papír... aztán többé nem. Majd ezután felszereltek egy "kéztörlő" tartót. Volt-nincs, mára már csak üres műanyag dobozok vannak a falon. 2 éve állatok világnapjára be lehetett hozni kutyát cicát... most már kinyilvánították "kis"állatok világnapjává, nincs kutya, cica, csak hörcsög... Pár éve még farsangi jelmezverseny is volt, azt is beszüntették, mert a szülők reklamáltak hogy drágán rendelik a hercegnőjelmezt a kislányuknak, és mégsem ő nyer. Büfé felszerelt, de mindent a 2x-esééert kapsz. Jópár éve fel lett újítva a kert. Az ellen nincs kifogásom, talán annyi hogy a vár egyik részéről hiányzik a kötél, illetve raktak a kőre ilyen mintákat hogy óriás sakk óriás malom. Ja persze, a bábui csak egyetlen egy osztálynak vannak. kösz. egyébként a kert egy másik iskolához viszonyítva nagyon kicsi. Az iskola belülről enyhén szólva sz*r (a padló csempéje a folyosókon és lépcsőkön már le van kopva, felpattogzva,

2 emeleten vannak kamerák (természetesen nincsenek bekapcsolva) Most viszont a KÉTTANNYELVŰ PROGRAMRo

2017. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
31%

2 tannyelvu program


hatalmas az elvaras, a tempo nagzon gyors. en heti 5x tanulok angolt

2x angol tortenelmet

1x angol foldrajz

1x angol civilizacio

alsoban volt meg

1x angol enek

1x angolul vizualis kultura, rajz


hetfon kedden haromnegyed 3ig vagyok bennt

szerda csutortok fel 4

pentek 2ig

anyukamat sokszor kertem regebben h irasson at masik suliba, de nem engedte. gimnaziumban tanulok tovabb majd, ES VEGRE NEM KETTANNYELVUBE JUPPI

DE EN IS AYT MONDOM H AKI JOT AKAR A GYEREKENEK AZ MASHOVA IRATTJA MERT NEM SZANTAM ELEG IDOT ARRA HOGY LEIRJAM EGYES TANAROK HOGYAN OSZTALYOZNAK ES MILYEN OCSMANYAK


UI bocsanat a helyesirasi hibakert

2017. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!