Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltségesen szerintetek...

Önköltségesen szerintetek hogy alakul majd a jogász szak ponthatára? Vidéki egyetemeken?

Figyelt kérdés
Tudom, messze még a Július 24, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol, és mire számít :)
2012. márc. 11. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe adtam be fizetősre. Hát csak nem lesz 350 felett szerintem..a fizetős jogon pl. Debrecenbe nem szokott magas lenni a ponthatár. A sulinak is érdeke hogy többen menjenek fizetősre.
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én PTE-re adtam be, természetesen önköltségesen... Ott is a minimum határa körül szokott lenni, ha minden jól megy fel is vesznek :) 400-420 körül leszek, az érettségit még meghajtom :)
2012. márc. 11. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is alacsony lesz hiszen féltik a helyüket, hogyha nem lesz kit tanítani akkor ők is kereshetnek új munkahelyet.


Ha már felhozódott a Debreceni diplomagyár ... akarom mondani "egyetem"... Akit oda felvesznek az gyakorlatilag elkönyvelheti hogy a zsebében van a diploma.

2012. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen-igen a debreceni diplomagyár! Te oda jártál, diplomáztál ott? Hát én igen és jobb ha tudod nem volt egy könnyű menet! Légy oly kedves a későbbiekben tedd sebességbe az agyad mielőtt elindítod a szád! Lehet hogy újat mondok, de nem mindenki teheti meg, hogy Budapesten tanuljon!

A kérdezőnek felelem, hogy a jelentkezők száma alapján nem valószinű hogy nagyon megemelnék az önköltséges ponthatárokat!

Sok sikert mindenkinek!

2012. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Teljes mértékben egyetértek veled!

Nagyon bízom abban, hogy nem emelkedik drasztikusan a ponthatár...12 nap múlva kiderül!

2012. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Rácz Dóra, egyetértek veled, sajnos nem mindenki teheti meg, hogy fővárosi egyetemen tanuljon.


De azért nem kell túlzásba vinni... Ha egyenlő bánásmód lenne és követelmények, vagy közel egyenlő akkor jó de hogy tömegesen írjuk alá a bukott diákok kérvényeit meg, nem rúgunk ki senkit az intézményből stb. Azthiszem átlép egy bizonyos határt.


A jövőben javaslom 2szer gondold meg hogy mit írsz.


Persze hogy nem volt sétagalopp a DE neked, hiszen nem tanultál máshol nincs viszonyítási alapod.Max gimnáziumban aminek a nehézségi szintjébe ne menjünk bele.....


Az évfolyamtársaim is mindig panaszkodtak hogy milyen nehéz az egyetem, bár inkább csak megszokásból mondták mert hát a környtanosoktól kezdve mindenki ezt tette..... abba bele sem gondoltak, hogy be kellene járni rendesen órákra és nem hetente 2-szer 3 szor bulizni. De hát nem az ő hibájuk, az egyetemé és az oktatóké is mert hagyják. (mint már írtam nem rúgnak ki senkit és kérvénnyel el lehet rendezni bármit.)

2012. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!