Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci egyetemen milyen a...

Miskolci egyetemen milyen a jogász képzés? Jobb mint Debrecenben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb! Oktatói kiválóságban idén a ME-ÁJK lett az első :) Színvonalas oktatás, jó oktatók, korrekt osztályzás (nem tapasztaltam eddig azt, hogy kiakarnának cseszni a hallgatókkal), minden ember olyan jegyet kap, amilyenre készült :) Ja, és élvezhetőek az előadások. Idén vagyok II. éves amúgy :)
2012. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, ha nem csak az oktatás számít, hanem a környezet is, akkor még annyi, hogy a ME nagyon szép egyetem, olyan igazi nyugati színvonalú hangulatot áraszt, szép a környezete, jó koli (főleg az uni-hotel) és nekem mint város, Miskolc sokkal jobban bejön mint Debrecen(jártam ott, voltam az egyetemen, láttam a várost is...).

És itt nagyon jó a diákélet is

2012. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Nem értek egyet az előttem szólóval, én utáltam az iskolát, és a várost meg végképp ! Semmivel sem jobb, mint a Debreceni ! Nagyon sok Debreceni jogásszal szakvizsgáztam, semmivel sem tudtak kevesebbet, vagy többet, mint én! Valamint az első munkahelyemen volt két Debrecenben végzett.

Ha érdekel a szak, ha akarsz tanulni, ha nem csak magolsz, hanem érted és akkor mindegy hova mész !

2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehol sem írtam h a debreceniek kevesebbet tudnának :) Csak mi a statisztikák szerint országos szinten elismertebbek vagyunk.
2013. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!