Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetkozi gazdalkodas a...

Nemzetkozi gazdalkodas a Corvinuson?

Figyelt kérdés

Minden erdekelne rola!

Azt hozza kell tennem, hogy nem vagyok matekzseni, de tanulas nelkul 4-es mindig megvolt belole. Ha tanulnam egy kozepes szinten, akkor 5 is lehetnek... Igy erdemes belevagni? Mennyire nehez ott a matek? Emelt erettsegi szinvonal?

Toribol jo vagyok, nyelvek siznten mennek (angol kozep, most megyek felsozni, nemet kozep, es spanyolt elkezdtem)

Koszonom elore is a valaszokat!


2012. márc. 18. 07:56
 1/4 anonim válasza:
Az egekben voltak az elmúlt években a ponthatárok, így, hogy most még meg is babrálták, hogy hány közgazdászt vesznek fel, így még magasabb lesz, négyes matek oda nem elég!
2012. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kiszamoltam, meg tavalyi pontok alapjan felvennenek...

az elmult egy evben abban a hitben eltem, hogy nem lesz szuksegem a matekra, igy egyaltalan nem fogalalkoztam vele..


tehat ha belehuznek, plusz fakultacio es magantanar..igy meglehet csinalni jo eredmennyel?

2012. márc. 18. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A matek nehézségéről nem tudok nyilatkozni, de azt mindenképpen el tudom mondani, hogy a ponthatár az egekben lesz. A nemzetközi gazdálkodás ponthatárai igy is tavaly a 480as pontrendszerben 463 volt államin, mig fizetősön is 454. Akkor most elképzelheted, hogy a 250 támogatott hely mellett, amelyből a corvinus, ha jól emlékszem 75-öt kap, hogy milyen magas ponthatárokra lehet számitani.

Meg lehet csinálni, semmi nem lehetetlen, ha ezt szeretnéd, hajts rá a matekra és az összes többire, és sok sikert :)

2012. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi...sajnos most jottem ra, hogy engem a matek erdekel, a human szakokat inkabb hagynam. meg az angol nyelvu kepzesen gondolkozok, ami igaz, hogy fizetos, de azzal a diplomaval talan meg tobb lehetosegem lenne...mindenesetre koszonom a valaszokat! :)
2012. márc. 19. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!