Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest melyik részén keresse...

Budapest melyik részén keressek albérletet ha a Semmelweis egyetemre fogok járni?

Figyelt kérdés
Az egyetem nagyrésze a VIII. és IX. kerületben van, azt hallottam ezek elég rossz környékek. Albérletet hol érdemes keresni, ami jó környék, és jól megközelíthetők az egyetem épületei?
2012. márc. 22. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel az egyetem épületei többnyire a 3-as metró vonalán vannak, ezért messzebbi kerületekből is hamar oda lehet érni. Szóval a 3-as metró vonalához közel nézelődnék. Amúgy a IX. kerületben vannak nagyon szép részek, ahova új lakóparkokat építettek, a mester utca-üllői út közötti utcákban.
2012. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyetem a Nagyvárad téren, a kék metró vonalán van.A metró a leggyorsabb és legegyszerűbb, szóval szerintem vmeik megálló közelében keress, mert akkor percek alatt ott vagy. Innentől, ha nem para a pénz akkor ferenciek tere/kálvin nyilván, ha olcsóbbal is beéred, akkor kispest.
2012. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát számít a pénz azért. De én Kispestről se hallottam túl jókat. Vagy az azért nem olyan rossz?
2012. márc. 22. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
ott, ahol a legolcsóbb. BKV bérletet meg úgyis venni kell, úgyhogy bárhonnan eljutsz oda busszal, villamossal, metróval. pesten jó a tömegközlekedés
2012. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pl. az ecseri út mindkét oldalán laktam (kékvirág, bihari eleje, balkán utca, somfa), kb 4 perc sétára a metrótól, utóbbinál újépítésűek is, mindkettő jó. egyik panelos, másik téglás. aztán a pöttyös utca is jó, ott a pöttyös terasz is, szintén újépítésű. hátrébb ( határút, kőbányakispest) már nem mennék, valamint pl. a klinikákról sincs jó tapasztalatom.
2012. márc. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem jól fogalmaztam, tehát az ecseri úti metrómegálló mindkét oldalán ( üllői választja el a 10. és 9. kerületet egymástól azon a részen)
2012. márc. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
02:02-es, ferencvárosi józsef attila lakótelepről mi a véleményed?
2012. márc. 23. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, az egy ilyen full nyugis lakótelep. tégla lakások vannak 90%ban, nagyon zöld, nagyon csendes, nagyon biztonságos. tanulni szerintem nagyszerű. főleg idősek és fiatal kiscsaládok laknak ott, tehát a lakókkal semmi gond. én a kosárka sétányon laktam (nagyon aranyos utcanevek vannak), metrótól 5 perc, és semmi zaj. szerintem jó, hiányzik az.
2012. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!