Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz nehéz bekerülni az SZTE-GTK-ra?

Figyelt kérdés
Gazd.men, és kermark érdekel. Tavaly az államilag támogatott szakon 402 volt a ponthatár, fizetősön 388...Idén mire lehet szerintetek számítani úgy, hogy csak fizetős szak indul?? (nekem kb 425 pontom lesz)

2012. márc. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
ha 425 pontod lesz akkor mit izgulsz? nem értem a kérdést
2012. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy hozzátenném ha fizetős szak indul akkor mész máshová, ennyi, annyi egyetem van 425 ponttal normálisabb szakra is be lehet kerülni
2012. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)nem izgulok alapvetően, de mások véleményére voltam kíváncsi..meg hát manapság az adón kívül semmi sem tuti :P

A második mondat pedig számomra értelmetlen :D

2012. márc. 24. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha számodra a második szak értelmetlen a te kérdésed is magában értelmetlen, én csak válaszoltam.
2012. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
második szak??? a második mondatodra mondtam :)
2012. márc. 24. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
De hiába teszed fel még 20x a kérdést, akkor sem lehet megjósolni, hogy mennyi lesz a ponthatár. Még kábéra sem, mivel még meg sem írtátok az érettségit, nem lehet látni, hogy milyen nehéz, és ebből következik, hogy nem lehet kalkulálni, hogy az embereknek hogy sikerült. Ha nekem ennyi pontom lenne, akkor értelmesebb szakra mennék, nem véletlen, hogy ezeknek a karoknak csökkentették a keretszámát, csak ezt sokan nem tudjék felfogni, hogy miért....
2012. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!