Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár (t) a Vegyipariba...

Valaki jár (t) a Vegyipariba (Debrecen)? Mi a tapasztalatok a tanárokról, a suli állapotáról, a tantárgyak nehézségéről?

Figyelt kérdés
Én oda mennék, de nics elég infóm róla!!:)

2012. márc. 26. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Én oda járok.Először nem igazán vágytam oda,de kellemesen csalódtam benne,bár valószínűleg ez annak is köszönhető,hogy jó közösségbe kerültem. A tanárokról annyit,hogy mint minden iskolában itt is vannak olyanok akik esetleg szeretnek megszívatni,szigorúak vagy éppen engedékenyek,jó tanárok vagy esetleg kevésbé jók.A suli állapota...hát nem mondom,hogy iszonyatosan modern,de azért nem áll az össze dőlés határán,mondjuk úgy,hogy normális állapotban van,a laborok jól felszereltek.A tantárgyak nehézsége függ tőled is,hogy mennyire vagy fogékony,hogy reál beállítottságú vagy,vagy humán. Azt tudnod kell,hogy a kémiára nagyon rámennek,és a bioszra is eléggé,ha ezek jól mennek,és érdekelnek na meg mellette rendesen tanulsz szerintem nem lesz probléma ha oda jössz. Nagy vonalakban ennyi lenne,de ha esetleg valami kérdésed lenne még akkor írd le,és megpróbálok válaszolni.:) Remélem segítettem.
2012. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

azt szeretném kérdezni hogy mennyire mennek rá a kémiára(mert 5-ös vagyok, de azért annyira nagyjól sem megy)

,ezt csak azért, mert most voltam kémiaversenyen, és a felkészítőtanár ilyen feladatokat adott hogy (mondjuk)

100 g víz 50fokon ennyi meg ennyi KNO3-t (kis 3-as) old meg ilyesmik

2012. márc. 31. 16:12
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha ötös vagy,és tanulsz rendesen meg órán oda figyelsz nem lesz baj.Nyilván általánosban alap számítási feladatokat vesztek.Itt lesz azért nehezebb is,de bele lehet rázódni pláne olyannak aki alapból reálos beállítottságú.Meg itt több időd is lesz megérteni a dolgokat hiszen minimum heti 2,de inkább 3 kémiád lesz,és egy héten egyszer egymás után 3 vagy 4 óra labor.( ezt nem tudom pontosan mennyi,mert amikor én elsős voltam akkor nekünk 3 volt,de most mintha azt hallottam volna,hogy már az elsősöknek is 4 van egymásután)
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szóval szerintem ne félj tőle.Én abszolút humános vagyok,még is a vegyiben vagyok.:D Ez lemaradt az előző végéről.Ne haragudj!:)
2012. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!