Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Weöres Sándor Gimnáziumról...

A Weöres Sándor Gimnáziumról (Bp. ) vélemények? Bármilyen információ érdekel! Kb. hányadik helyről (ideiglenes rangsor) van esély bekerülni? Milyen a hangulat? Stb

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!14/L

2012. márc. 28. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Légyszi egy kicsit bővebben ha lehet!
2012. márc. 28. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg 12. éve boldogítom a WSG napjait, általánosba is odajártam. A gimi része közepes, bár az A-s osztályokban nem semmi banda szokott összegyűlni. A reáltárgyakat nem nyomatják túlságosan, szerencsémre. A tanári kar fiatal és rugalmas, néhány kivételtől eltekintve. A drámatagozathoz nem tudok hozzászólni, nyelvis vagyok, viszont sikerült megcsinálnom egy kiözépfok angolt és lesz egy emelt olaszom, amivel azért továbbtanulási szempontból lehet mit kezdeni. Nem egy kemény gimi, az igazgató elég laza, a főnök a kedves kémiatanár, akit nem lehet megúszni, mert ő az egyetlen. :) Ha bármi infó kell még, írj. Helyezésről nem tudok írni, engem automatikusan átvettek, de nem bántam meg!
2012. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Azon mit értesz,hogy "az A-s osztályokban nem semmi banda szokott összegyűlni"?Én mindkét nyelvi osztályba jelentkeztem + simába.Angolra szeretnék a legjobban bekerülni.Érdekelne még,hogy milyen programok vannak és,hogy jártatok-e úszni?
2012. ápr. 3. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Lusták, nem tanulnak, és a magatartásuk sem a legjobb :) Ne legyél A-s
2012. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Programok:

Szoktak lenni utazások, (Bécs, Velence, Bibione), ezeket a z utazás-turizmus tanárnő szervezi. Ezt a tárgyat felveheted és érettségizhetsz belőle. Most voltak a Weöres-napok, nyelvi versenyek, versmondóverseny, előadások, és nemzetek konyhájának bemutatása volt idén. Úszás fakultatív, 0. órában lehet menni, általában kedden/szerdán. Ha szerencséd van, az egyik tesiórátok kéthetente kori lesz, de ez nem mindig van így, mi 3 éve koriztunk, illetve idén. 2. félévben :D Nagyjából ennyi :)

2012. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A válaszod után kicsit megijedtem.Remélem bejutok a vágyott osztályba!Ezek után viszont bánom ,hogy nem a Leővey Gimnáziumot raktam a sima elé a rangsorba. A rangsor szerint tuti bejutottam volna oda,de így a Weöres simába biztos felvesznek ezért oda már nem mehetek.Nem gondoltam volna,hogy ennyire szörnyű az A-osztály és mivel nagyon a sulitokba szeretnék menni ezért jelöltem meg.
2012. ápr. 3. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Sulin belül szerintem megoldható, hogy átkerülj év elején A-ból B-be :) Hívd fel az igazgatót, érdeklődd meg. Amúgy esetleg te tudod, kik lesznek az ofők? Felkészítelek szívesen :D
2012. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem tudom kik lesznek ,de nagyon köszönöm neked,hogy ilyen segítőkész vagy!Néha úgy érzem beleőrülök a várakozásba, pedig majdcsak április vége felé lesz eredmény.
2012. ápr. 3. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül hova vettek fel és milyen a gimi?

Nem túl gyenge?

Engem is érdekel,de nagyon vegyeseket hallok.

2012. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!