Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai Csere János Gyakorl...

Az Apáczai Csere János Gyakorló Gimnáziumba át lehet-e íratkozni egy másik gimiből?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg váltott-e gimnáziumot,hogy oda iratkozott át? Milyen feltételek vannak? Kell-e különbözeti vizsgákat tennem?

Előre is köszönöm a segítséget!! :)


2012. márc. 31. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:

Biosz tagozatos vagyok egy másik suliban,de a biosz(egyben kémia)tanárom nem adja le rendesen az anyagot,a dogákba meg minden olyat számonkér,amiről egy árva szót se beszéltünk.

Ha sokat kell tanulni nem rémiszt el,mert tanulós és szorgalmas vagyok,de ebben a suliban sem jegyek, se továbbtanulás terén nem jutok így semmire..

2012. márc. 31. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy így le tudnád tenni a különbözetit,mert azt szokott kérni minden iskola.
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kemény iskola, nem elég oda a szorgalom. A kémia oktatás a legszínvonalasabb ( a természettudományi tagozaton). Gondolom biosz tagozatra szeretnél menni, ott változó, hogy hogy tanítják a kémiát. Lebeszélni nem szeretnélek, érdemes megpróbálni, ha megfelelőek a képességeid, ha nem, akkor inkább válassz másik sulit (még sok jó van)..

A kérdésedre válaszolva:

Kiemelkedő versenyeredményekkel és/vagy szaktanári ajánlással vesznek át. (a honlapon valami ilyesmi van)

2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Melyik gimibe jársz most? :)
2012. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik ez a gimi? bocsi a kérdésért, csak énis át akarok menni egy kémia-biosz szakos suliba
2012. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az ország egyik legerősebb gimnáziuma...:D
2012. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fura,mármint a válaszok..:) Én csütörtökön megyek "megbeszélésre",semmi versenycuccról,ajánlásról,meg különbözetiről nem volt még szó,csak behívtak egyből.:D Azt nem mondom,hogy fel is vesznek,de szerintem ha ki akartak volna kapásból szelektálni,ahhoz nem rendelnek oda személyesen. Csak a bizonyítványt kellett beadni,az alapján ment az egész. Amúgy 10.-be mennék,ha átvesznek. Majd mesélek,hogy ment. :)
2012. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, te honnan mész át melyik szakra? Milyen bizonyítvánnyal?
2012. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És neked kérdező, milyen az átlagod, mert én is ide szeretnék menni, de nem vagyok biztos benne, hogy kitűnő nélkül átvennének, pedig sajnos a fontosabb tárgyak(amik majd számítanak a pontoknál) között is van négyes.
2012. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: Azóta sem írtál, ez mit jelent?
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!