Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A színművészetire nagyon...

A színművészetire nagyon nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és jövőre érettségizem..persze más szakra is szeretnék felvételizni de a színművészetire vágyom igazán:) Mit kell tennem hogy sikerem legyen ott? Tényleg olyanokat vesznek fel oda akik máshogy elégítik ki a felvételiztető tagokat??:D
2009. jún. 15. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen ,nehéz.Unokatesóm próbálkozott ,de nem vették fel.Pedig tényleg nagyon jó szinésznő, nagyon közel áll hozzá az irodalom...Azt mesélte , hogy XY emberből 2 vettek föl ,sokan meg bőgve mentek ki.. :S

De egy próbát mindenképpen megér!(Neki is megérte , sokat tanult belőle..)

2009. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 évesen oda készültem,érdeklődtem mi,hogy merre,hááát nem felvételiztem...Nehéz,nemcsak bejutni de bent maradni is...

Állítólag osztálytársam anyja,régen felvételizett,az utolsó fordulón bukott ki...háááát nemtom elhigyjem e,tételezzük fel,hogy igaz:D

GNM,ezt próbáld meg,1 régi ismim odajár,egy másik most felvételizik.Lehet hogy egyeek szemében nem ér annyit mint a színművészeti,az enyémben igen.Nagyon sok ismert színész oda járt,egy próbát megér sztem:)

2009. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
GNM??
2009. jún. 15. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Gór Nagy Mária szinitanoda:)
2009. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony nehéz, én is ezt hallottam. A színi tanodások között tényleg sokan lettek jó színészek, csatlakozom az előttem szólóhoz!
2009. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés embert vesznek fel, és a fele már előre be van csúsztatva:) Szóval még oda se ment senki, de néhány hely már fix. Azért próbálkozz, lehet, h sikerrel jársz:) Sok szerencsét!!
2009. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm 18 évesen (pár hete), érettségi küszöbén bejutott a 3., utolsó rostára is, úgy, h semmi előképzettsége, dráma tagozat, protekció vagy semmi ilyesmi. Csak tehetséges, és tud. Szerinte nagyon embertelen, amit ott művelnek. Azért nem vették fel mert túl fiatal...Azt mondták, hogy inkább felveszik azt a két 25 évest, merthogy szegények már sokadszorra mennek, és jövőre már nem fognak beférni a korhatárba....barátnőm pedig még mehet többször is...Hát nem fog, mert kb f@sza kivolt, hajnalig bent kellett lenni próbálni...Tehát elég érdekes. gyakorlatilag 20 év alatt ezek szerint nincs esély, de akkor miért nem írják ezt ki... Szóval, csak fanatikusoknak! :D
2009. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát köszi, akkor valószínű hogy inkább nem is próbálkozom:Desetleg később ha nagyon unom magam:D
2009. jún. 17. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na? Hogy sikerült? :)

Amúgy meg nem. Nem kell kielégítened senkit, csak tehetségesnek kell lenni. Szirtes Tamásról nehéz elhinni hogy meghúzná a felvételizőket ;) :D Szóval nem.

2011. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!