Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit a véleményetek gyöngyösi...

Mit a véleményetek gyöngyösi József Attila szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok a "nemazidénbarnult"!
2009. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől tartottam énis.Aki volt már ebben a suliba az írjon már "tapasztalatot".köszi
2009. jún. 17. 17:51
 3/12 anonim válasza:
0%
Neharagudjatok, de ez egy nagy baroság! Oda nem vesznek fel hülyéket. Attól még, hogy cigány lehet okos is ha nem lenne az akkor nem lenne ott! Én Gyöngyösön lakok és anyum oda jár suliba!
2009. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
a "th" (József Attila szakközépiskola) egy befogadóiskola .. oda minden hülyét felvesznek :D már elnézést .. :)
2009. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

jajj és azt el ne felejtsem, hogy elég sok a lopás, a verekedés.



előző válaszoló

2009. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Elég érdekes 1 iskola... Pontosan Befogadó és nem azért Tisztelet a Kivételnek de egyetértek elég sok a hülye! Kivéve aki nem az.. De ritka :( Kár érte pedig jó suli lehetne. És igencsak sok a nemazidénbarnult .
2010. jan. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Minden nap van ott valami balhé...
2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én ott érettségiztem, és rengeteg a "kisebbség" az iskolában, szinte úgy tűnt, hogy majdnem a tanulók fele az, ami elég rémisztőnek tűnhet, mert állandóan piszkálódnak, nem tudnak nyugton maradni, balhéznak, vagyis kiprovokálják a balhét, stb....de persze a tanárok soha, de soha nem szólnak egyikre sem, akármit csinál, szerintem kedvelik őket, vagy nem is értem miért. Egy tanárnak nem így kellene viselkednie mint ott, én 5 évig jártam oda, de egyszer sem vettem észre hogy egy tanár megvédett volna egy olyan gyereket(mármint egy fehér gyereket) amelyiket "bántottak". Nekem különben nem volt gondom a sulival, nem mondom hogy visszamennék, de jó suli volt. Persze aki a nyugodt körülményekre esküszik egy iskolában, a balhémentességre, az a TH-ba ne tegye be a lábát......
2010. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
egyik barátnöm 2éve odakerült.. akkor még nagyon jóban voltunk,azóta rengeteget változott.azthiszem jobban teszem hogy nem állok vele szóba. cigi eddigis volt,de most már fű.egye többet iszik és az öltözködése sem valami dicséretre méltó.. amugy minden reggel elmegyek a th előtt és a kolis fiúknak már akkor van erejük beszólogatni..ezek a sziacicás dolgok.oké ez még annyira nemgáz mert persze ilyen mindenhol van..deazért na.
2010. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát az iskola nagyon szar. Tanuljatok, hogy ne kerüljetek be ide! Amúgy a tanárok tényleg nem szólnak, meg le sem állítják a cigányokat ha kötözködnek.
2010. ápr. 7. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!