Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » új suli szeptembertől?

új suli szeptembertől?

Figyelt kérdés
Most 10.es vagyok, és az otthonomtól messze járok suliba, kollégista vagyok. már többször, nagyon sokszor megfordult a fejemben hogy iskolát váltok, mert ahová most járok, az nagyon nem jó , kihozza belőlem a rossz kedvet, és barátaim is kevés van, senki sem ismer, és mindenki elítél, pedig általába normális vagyok, sokat nevetek :) de mindenkivel csak érdekbarátságban vagyok szinte, 1-2 barátom van akikre bármikor számithatok, hiányzik a családom, az otthonom, jópárszor rossz kedvem is van, sírok emiatt.. tavaly is majdnem úgy votl hogy eljöttem, csak a barátaim miatt nem , amit mostmár lehet hogy bánok.. nemtudom mit tegyek ...félek hogy nem birok beilleszkedni talán, vagy rossz döntést hozok, nem lesz elég jó a suli .. bár az én sulim vendéglátos de gyakorlat nincs!! ahová én járnék ott pedig van az is ! új sulit kezdjek, ami közelebb van sokkal az othonomhoz, a családomnak sem lenne olyan megterhelő anyagilag, meg akkor sokkal többet lennék itthon is ? ahová mennék, ott régi barátaim vannak ,akik ismernek, és tudják naggyából hogy milyen vagyok .. csak én nem tudom eldönteni hogy mit csináljak ... ? :/ valaki, valami ötlet, tanács, hozzászólás .. előre is köszönök minden tanácsot!!

2012. ápr. 9. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit a szíved diktál. :)
2012. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!