Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 20 éves lány vagyok, szeptembe...

20 éves lány vagyok, szeptembertől ismét suli, nagyon szeretem az állatokat és elterveztem, hogy egy kisemlőst szeretnék az albérletbe. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
Van ötletetek ezzel kapcsolatban? Fontos, hogy simizható, aranyos legyen, ne legyen túl problémás és pár órára egyedül lehessen hagyni. Ja, és messze lakok a sulitól, szóval a szállítás kissé nehézkes lenne, de annyira szeretnék valamilyen kisállatkát!!
2008. aug. 29. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac! Nekünk volt amikor kicsik voltunk, igazán édesek. Ha a férjem nem lenne allergiás most is tartanék egyet. Egy kicsit büdi ha nem tisztítod rendesen, de amikor ui-zik a kajáért akkor nagyon cuki.
2008. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk patkányaink vannak. Az elején kell velük többet foglalkozni, de idővel már nyugodtan kiengedheted a szobádban, és nem tesznek semmi kárt. Mivel társas lény, ezért legalább kettőt vegyél belőlük, így nyugodtan magára is hagyhatod őket hosszabb időre. Simogatni lehet őket, sőt ha jól megtanítod nekik a nevüket, és idomítgatod őket, akkor megülnek a nyakadban. Nagyon okosak, pl.: hallgatnak a nevükre. A szállítás nem gond. Mi majdnem 1000 km utaztunk velük, és semmi bajuk nem lett.
2008. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kutyákat akkor egy szobakutya való neked! Én imádom őket, olyanok mint a gyerekek, vagy egy édes kistesó! Velük is lehet aludni. Szóval ez is csak pénz és idő kérdése, mert akármiylen állatot is veszel, egy nap legalább 2-3 órát kell velük foglalkozni!!
2008. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen fajta szobakutyára gondoltál?
2008. aug. 30. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:

az előző válaszadót kiegészítve: szobakutya pl a yorkshire terrier, vagy a bichon frise.

én mondjuk inkább a macskát ajánlanám, mert kevesebb gond van vele.napközben tökéletesen elvan egyedül (esetleg egy-két játékegér társaságában), nem kell sétáltatni, fürdetni, botot hajigálni neki a parkban, nem harap meg senkit, többnyire az első pár alkalomnál rááll a szobatisztaságra, mindemellett pedig bújós, és bármikor szívesen veszi, ha foglalkoznak vele. (plusz éber, tehát abban biztos lehetsz, hogy a gyanús neszeket ő fogja először meghallani és jelezni.)

2008. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tengerimalac tuti állatka, nekem 4 is van, imádom őket :) Az talán nem problémás egy albérletben sem, lehet hogy a kutyát-macskát nem engedné a tulajdonos.
2008. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tengerimalac :) Nekem mindig volt tengerimalacom, most 1 van. A páromnak meg 2 :D
2008. szept. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem törpehörcsögöm van, szerintem azok a legaranyosabbak, elég kevés időt igényel a gondozások. A hátrányuk, hogy csak 2 évig élnek.
2008. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tengerimalac !!!!!:)Nagyon nagyon édes!!

Vagy hörcsög ő is ari!!degu,csincsilla!!!

De a tengerimalacró többet tudhatsz meg a



www.malacok.hu-n

2008. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az afrikai sündisznó a legmegfelelőbb kisállat!!! Tüskéi puhák, ezért nem szúrnak. Egyetlen hátránya,hogy elég borsos az ára. A miskolci szinvaparkban például 40000Ft. de azt hallottam, hogy Miskolcon a corában a FressNapf-ben elég olcsó.
2008. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!