Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt vki aki ismeri a...

Van itt vki aki ismeri a Balatonalmádi kéttannyelvű gimnáziumot? Mit érdemes róla tudni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Még tanítottam is ott :-)

Nézd ... hm .. "'elmegy" kategória, d eolyan túl sokat ne várj tőle.Tudod a kéttannyelvűsök a mai napig is vitatéma, én is ezt tapaszataltam, mindegy, szal nem véletlenül hagytam ott + ehhez sajnos el kell ismerni, hozzá jön a kis hely átkos mentalitása is.

Na továbbtanulási arányokat pedig kár nézni,m mert az nem rossz ugyan, de hát manapság, a mostani pontszámítási rendszerben ez alapján már nem lehet minősíteni középiskolát.

Nézd, nem rossz, de nem is egy budai elitgimi. Attól függ mit szeretnél. Kérdezd nyugodtan.

2009. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi,azért érdekel,mert jövőre felvételizek,és anyummal arra gondoltunk,h esetleg mi lenne ha odajárnék...

azért köszi,h válaszoltál,én teljes mértékben azt hittem,h nem "elmegy" hanem jó xD

2009. jún. 18. 09:57
 3/12 anonim válasza:
100%

Látom hogy elég régi a kérdés, és lehet hogy már nem aktuális, de mégis azért válaszolok hátha valakinek jól jön még a válaszom.

Én oda járok most. Idén kezdtem ott. És egyszerűen imádom ! Igaz amit mondanak hogy: "A DLSB nem csak egy gimi hanem egy életérzés".

Mindenben támogatnak, segítenek és emellett olyan angol képzést kapsz, amivel könnyedén elindulhatsz. Ezt az igazolja, hogy van egy csomó olyan tanárom aki a suliban végzett és most ott tanít. Voltak külföldön és simán megállták a helyüket az itt szerzett angoltudásukkal.

Ha esetleg a kolesz is érdekelne, az is nagyszerű és teljes mértékben merem ajánlani a sulit! Egyszerűen szuper!

2010. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igen, már nem aktuális, de fontos info lehet a következő felvételizőknek :), majd átadom nekik
2010. febr. 2. 17:38
 5/12 anonim válasza:
Szia, én is látom hogy nagyon nem aktuális.. Én oda fogok járni szeptembertől.. :) Te is? Ha gondolod írj privátban. :D
2010. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok privátban írni, nem jelzi ki hogy e-mail a válaszadónak...

Nem fogok odajárni, ez csak egy volt a sok közül amit néztünk...

Remélem jól fogod ott érezni magad :)

2010. jún. 29. 16:23
 7/12 anonim válasza:
38%
aki szereti a sok szünetet az jöjjön ide.. XD
2010. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki küldte az első választ...biztos jobban ismerte a sulit. De én egyszerűen imádom. Oké nehéz meg minden, de a társaság fantasztikus...Szóval szerintem sem az elmegy kategóriába tartozik, hanem a jóba. És ezt diákként mondom...
2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én, mint tapasztaltabb diák is megmondom nektek, hogy nagyon jó iskola! Lehet, hogy nehéz, sőt biztos. Főleg harmadik évtől, amikor bejön az angolbiosz, aztán következő évben a civek stb... De nem kell tőle félni. Főleg azért nem, mert nem muszáj mindenből ötösnek lenni, kéttannyelvűben azért egy 4-es átlaggal is nagyon jónak számítassz. És hát a diákélet... Elképesztő az összetartás az osztályok között, működik a DÖK, és nem is akárhogy... ;) (ami igencsak nagy érdem, emrt sok iskolában eléggé rottyon van) sok a program, buli, előadás ha valakit ezek vonzanak:) Mindent összefoglalva ez egy olyan hely, ahol egy okosés érett felnőtté válhatsz. Csak hagynod kell magad:)
2010. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én idén fogok oda felvételizni remélem sikerülni fog :D Apumnak egy volt tanár és egy volt osztálytársa tanított és ők csak ajánlani tudják ezt a sulit :D
2010. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!