Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudnék szakdolgozatokat...

Honnan tudnék szakdolgozatokat letölteni?

Figyelt kérdés

Nem kérek Schmittes poénokat meg semmi ilyesmit, csak szeretném látni, hogy is néz ki egy kész szakdolgozat, mert nagyon nem tudom összeszerkeszteni a sajátomat:(

Honnan tudnék letölteni?



2012. ápr. 10. 21:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nyugi nyugi, ne egyétek meg egymást, csak volt itt egyszer kérdés hasonló, csak ott a kérdező nem írta le, hogy mintának szeretné és nekiestek egy páran, hogy gratulálnak, hogy másolni akarja


sajnos levelezős vagyok, pár100 km-rel arrébb van a sulim, de remélem még sikerül valamiből összeraknom rendesen a szerkezetét:S

2012. ápr. 11. 13:58
 12/15 anonim ***** válasza:

OMFG és én tényleg viccesnek gondoltam magam.

Nos, szerintem te meg sp egyik beosztottja lehetsz.

Össze kell törnöm az általad rólam lefestett képet, de már túl vagyok a diplomán, és nekem ingyen is volt, de te lehet nem leszel ilyen szerencsés. Nem harvados, de azért megélek belőle rendesen.

Mindezeket ráadásul képes voltam úgy leírni, hogy egy szóval nem szidalmaztalak. Szóval akkor mégsem én vagyok a senki.

2012. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom túlzottan megerőlető is volt..most így akartál visszavágni vagy ez egy újabb tréfarépa volt, h sp beosztottja vagyok?:D Hihetetlen mekkora humorherold vagy te:D biztos csak úgy tapadnak rád a csajok, mert mindig megnevetteted őket (iróna).. csak kár, h nem veled együtt, hanem rajtad röhögnek. hmm nem szidalmaztalak, mégis megmondtam a véleményem rólad, szóval csak nem olyan nehéz ez, mint te gondolod
2012. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem diplomát bárki szerezhet, aki elég - nem okos, hanem - kitartó. Úgyhogy ezt meg se' említse egy olyan, akinek ez az összes erénye.

Kinek szól mindez? Aki egy ártatlan kérdésre válaszként rossz poént képes csak adni, esetleg kioktatást.

2012. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért látom megjelent 1-2 fideszbirka is.
2012. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!