Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, van olyan diák akit...

Tanárok, van olyan diák akit nem kedveltek vagy mindenkivel ugyanúgy vagytok?

Figyelt kérdés
Mi diákok rengeteg alkalommal érezzük ezt egyes tanároknál hogy direkt módon "szívatnak" minket, mert nem kedvelnek egyes embereket.

2012. ápr. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, én is ember vagyok, a diákok is emberek, hogy kedvelhetnék mindenkit egyformán? Aki azt mondja, hogy nincs se kedvence, se olyan, akit nem szeret, az hazudik. Igyekszem, hogy ne tudják meg. A viselkedésemnek egyformának illik lennie mindegyikkel.
2012. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mayita.Tekila válasza:

Sajnos van... =/ nekem is vannak olyan tanáraim akik direkt szívatnak.. =/ mint például az egyik tanárom beírt nekem egy 1-est dolgozatra amit azon a héten írtak amikor én nem voltam ott.. és hiába mondtam neki hogy nem voltam azon a héten amikor a többiek azt a dolgozatot írták.. ő akkor is bizonygatta hogy ott voltam és beírta az 1-est és nem volt hajlandó a naplóban megnézni se hogy nem voltam ott.. meg pl van egy tanárom hogy elkezdi nekem hogy xy ne csináljál ilyet mert ígyis van elég vaj a füled mögött.. meg az egyik tanárom elkezdi hogy én puskázom.. mert hogy ott ált mögöttem és amikor elment akkor kezdtem el úgy csinálni mint ha írnék pedig nem is írtam csak azért csináltam ugy hogy ne mondja h nm tok semmit..

Igen szóval sajnos vannak ilyen tanárok akik egyes diákokat szívatnak másokkal pedig kivételeznek.. =/ én legszivesebben kirugnám azokat a tanárokat.. de sajna nem mi diákok döntjük el a tanárok sorsát.

2012. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!