Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÁOK-sok! Válaszolnátok néhány...

ÁOK-sok! Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz az egyetem? Az emelt szintű biosz és közép kémia érettségi anyagát kb. mennyi idő alatt tudnátok most megtanulni, ha 0 tudással, ma állnátok neki a tanulásnak? Marad idő a barátokra is?


Köszi :)


2012. ápr. 14. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nagyon. Nem csak az anyag miatt, hanem mert stresszes is. Folyamatos nyomás, sok óra, rengeteg tanulnivaló.

De elég változó, hogy ki hogy bírja. Nem egy olyan embert ismerek, aki már másodévesen nyugtatókkal aludt a vizsgaidőszakban, de nekem pl. sosem volt ilyen gondom.


2. Nem tudom menyi idő alatt tudnám megtanulni, vszínűleg nem sok, max pár hét. De ha nulla tudással nekiállnék, és jó jegyet szeretnék, akkor tantárgyanként egy hónapot rászánnék a dologra.


3. Marad. És kell is, hogy maradjon, mert különben az ember bekattan.

2012. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!