Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek így gépészmérnöknek?

Mehetek így gépészmérnöknek?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy testi fogyatékosságom, a bal karomon lévő kéznek különleges formája van és csupán három ujjam van, amit ugye nem tudok teljes értékűen használni. Azt hallottam, hogy gépészmérnökként egész jól el lehet helyezkedni. De vajon így alkalmas vagyok rá?


Megköszönném, ha senki nem gúnyolódna ezen, elég sok beszólás ért már emiatt az életben. A normális válaszokat előre is köszönöm.


2012. ápr. 18. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha rajzolni tudsz rendesen, akkor nem hiszem h gond lenne. Te nem összeszerelő munkás leszel, hanem mérnök. De esetleg kérdezz utána valami továbbtanulási fórumon vagy ilyesmin.
2012. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyan jól rajzolsz és bánsz a számítógéppel (gépelés stb.) mint a többi jelentkező,nem látom akadályát.Nézz utána a felvi.hu-n.Nekem van egy fogyatékkal élő évfolyamtársam,ő pluszpontot is kapott a felvételin,ha gondolod ennek is érdemes lehet utánanézni.
2012. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Mert egy munkásnak egészségesnek kell lennie.

2012. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!