Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tudni a pszichológia...

Mit lehet tudni a pszichológia szakról?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemre érdemes menni Budapesten? annyi megoszló véleményt hallok.. tapasztalatok? valóban nagyon régimódi a pszichológia tanítás, és dogmatikus, unalmas?

Kérlek, írjatok tapasztalatokat, véleményeket



2012. ápr. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
azt kell tudni:D h iszonyatosan nehéz bekerülni:D hány pontod lesz kb?:D
2012. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, iszonyat nehéz bekerülni. ÉS NEM leszel orvos, ez egy bölcsész szak. Nézd meg a következő oldalt:

[link]

Ez egy bölcsész jellegű bullshit generátor. Jól lehet vele szórakozni, de vajon képes vagy-e ilyenből több tízezret szó szerint megtanulni a következő vizsgára egy hét alatt? :)

2012. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Károlit vagy a Pázmányt ajánlanám,ha a dolog gyakorlati oldala érdekel.Amennyiben inkább kutatni szeretnél,az ELTE a megfelelő hely számodra.Szerintem nem unalmas a képzés,én a Károlira járok már 4.éve és elég sok a gyakorlat,illetve határterületekkel is lehetőségünk van megismerkedni.Tény,hogy az első év inkább az alapozó tárgyakról szól,tehát kevésbé izgalmas.


22/L

2012. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eltére ne menj, én ott végzek, nem érdemes. Az anyag maga érdekes, az oktatás baromi személytelen és kb felesleges, könyvekből izgalmasabb, tehát sztem szinte semmi pluszt nem ad maga az egyetem. (csak ugye a diplomát:D)

Az meg nem meglepetés, hogy nem leszel tőle orvos, hiszen egy pszichológus nem orvos.

2012. máj. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!