Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel Gimnázium...

A Berzsenyi Dániel Gimnázium mikor fogja kirakni a felvett tanulók névsorát?

Figyelt kérdés
Mert már szinte mindenki tudja, hova vették fel, nekem meg még fogalmam sincs róla, pedig én voltam a legizgatottabb az osztályból a téma miatt. Illetve: vannak egyéb alternatívák arra, hogy megtudjam, felvettek-e? (pl.: Tényleg fel lehet hívni telefonon az iskolát, és megkérdezni?)

2012. ápr. 20. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vannak ismerőseim, akik felhívták, de azt mondták, hogy ők ezt nem mondhatják meg 25-e előtt telefonon. De elvileg jövő héten kikerül a honlapra is, meg szerdáig el kell küldeni e leveleket.

Nekem annyi mázlim van, hogy tudom az ideiglenes szerint, hogy hova vettek fel.

2012. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm! :) Akkor fölösleges izgulnom, esélyem sincs arra, hogy korábban tudjam meg :(
2012. ápr. 21. 13:35
 3/13 anonim válasza:
Sziia! Anyum pont ma hívta fel a sulit és egy tanár vette fel,azt mondta,hogy még nem postázták ki,de a netre nem fogják feltenni.Szóval még várni kell egy pár napot!:)
2012. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem postázták ki?! Szinte már mindenki megkapta az értesítőt is, nemhogy még a netről is tudja már vagy egy hete... Én meg (és persze ti többiek, akik a Berzsenyibe jelentkeztek) még mindig nem tudok semmit... Na mindegy, holnap a végső határidő, utána megostromolhatjuk a titkárságot telefonon. :)
2012. ápr. 24. 14:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Felvettek! :)
2012. ápr. 25. 14:14
 6/13 anonim válasza:
engem is:D
2012. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2012. ápr. 27. 17:12
 8/13 anonim válasza:
Én is neked:)
2012. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És engem is!!! :) Melyik osztályba titeket? Én b-s leszek :D:D:D 9.b ÁÁÁ, de örülök ... Bihari Amanda, jelöljetek féjszen ^^ :))
2012. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9./A
2012. ápr. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!