Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Margit Gimnáziumban...

A Szent Margit Gimnáziumban tényleg rossz az angol oktatás?

Figyelt kérdés
Jövőre oda fogok járni angol 0.ra(haladó) és azt hallottam, hogy nincs egyáltalán jó angol tanár ott. Valaki esteleg tud erről valamit?:)

2012. ápr. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ,. mert mindig mindent lehet a sulira meg a tanárra kenni de ha valaki meg akar tanulni angolul és tegyük fel a sulija gyengén tanítja azt akkor eljár különangolra, angolul olvas, néz filmet, levelezik, és veszi a fáradtságot és megtanul azon a nyelven, órán meg nem levelezik meg beszélget hanem odafigyel és máris kiderül hogy nem is olyan sz* a tanár..
2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen çn is aggódom, mert én is oda szeretnék menni és anyukámnak az angol a legfontosabb..... De azért a mi sulinkba is azt mondták hogy rossz a tanár çs egy csomó szót rosszul ír a tßblára de azçrt ha figyelsz meg lehet tanulni
2012. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én második nyelvként tanultam ott az angol és nem vitték túlzásba. Első nyelvem a német volt, de angolból önerőből nyelvvizsgáztam. Őszintén nem értem, hogy mégis mi a francot vártok a nulladiktól?? Bemész, kijössz és hip hop lesz egy nyelvvizsgád? Nincs olyan tanár, aki egy nagy létszámú csoportban egy év alatt fel tudna készíteni a nyelvvizsgára úgy, hogy előtte, tanultál 3-4 évig általánosban angolt. Itt nem erről van szó, hogy van-e jó angol tanár vagy nincs. Hülyeség a nulladik. Pontozhattok, de nem egy embert láttam, a nulladikat végigcsinálni, és eddig mind csalódott benne. Talán ez nem véletlen...elő kell venni az önszorgalmat és a pénztárcát és úgy letenni a nyelvvizsgát. Külön tanárnál két hónap többet ér, mint az egész nulladik év.
2012. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!