Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az iskolákról?

Figyelt kérdés

A Pesterzsébeti Közgazdasági szakközépiskola és szakiskola.

Milyen a társaság?


Zrínyi Miklós Gimnázium.

Itt milyen a társaság?


2012. ápr. 21. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
a Zrínyibe ne menj
2012. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most egyetemen van egy csoporttársam, aki zrínyis volt, és ismerem a haveri körét, ők is odajártak, nagyon durva... most nem mennék bele, hogy milyenek, de durva, maradjunk ennyiben. és akárhányszor szóba kerül, hogy zrínyi, egyből mindenki összenéz, meg röhög, meg látszik rajtuk, hogy hát milyen hely lehet...

Egyébként ezt abszolút csak mások véleményei alapján írom, egyik suliról sincs fogalmam se, bocsi, ha hülyeség, azért még kérdezgess róla másoktól is.

2012. ápr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább a Pesterzsébeti:)
2012. ápr. 22. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem eddig rengeteg ismerősöm járt a zrínyibe, és egy szar..., fel se készítették őket az érettségire, van olyan tanár, aki arra ment, hogy megbuktassa az egész osztályt..., szóval nem ajánlom

első voltam

2012. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Pesterzsébeti (Varga) elég jó suli. :) Sokkal jobb, mint a hire. Ergo olyan mint az én sulim. Nincs jó hire, pedig elég szinvonalas az oktatás. A ZMG no komment...
2012. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!