Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tettétek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tettétek ki facebookra (ha kiraktátok egyáltalán), hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint mennyi ideje voltatok együtt akkor.
2012. febr. 9. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én ezzel sosem törődtem. a kapcsolat megjelenítése fészen számomra csak területkijelölés dolog. hogy a többi lány érzékelje, hogy "el a kezekkel a fiú az enyém"

am meg mikor eszembe jutna ezzel törődni xD

2012. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Valaszolok ***** válasza:
79%
A kérdés nevetséges ne haragudj.Nem hiszem hogy az a lényeg hogy a facebook-on mi van.Csak az hogy jól érezzétek magatokat,egymást...
2012. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
A cézium 133 atom alapállapotában a két hiperfinom szint közötti átmenetnek megfelelő sugárzás 9 192 631 770 periódusa 1000-szeresének megfelelő idő elteltével.
2012. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nevetséges a kérdés, de kíváncsi vagyok. Tudom, hogy nem a facebook a világ közepe, nekem sem az..
2012. febr. 9. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

nálunk egy hónap után került ki, de én nagyon bántam (a párom kezdeményezte hoyg rakjuk ki)

szerintem akkor érdemes kirakni ha komoly kapcsolat van, de sok értelmét nem látom annak dacára hogy nekem is kint van.

2012. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én több mint két éve vagyok együtt a barátnőmmel és nem raktam ki, egyetlen kép van rólam iwiw-en is facebookon is. Egyáltalán miért kéne kitenni? Nem azért vagyok vele, hogy mutogassam, és számomra a párkapcsolat magánügy.
2012. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A facebook mindennemű egyéb formáját lesz.rom, se képek, se alkalmazások, se semmi nem izgat. Egyedül ezt a párkapcsolatos jelölési izét tartottam poénnak - most a fikázóknak őszintén megmondva fogalmam sincs miért, vhogy az ember boldog ha a párjára gondol, és én olyan típus vagyok aki boldogan szétkürtöli, hogy milyen király pasija van - szóval mikor összejöttem barátommal hoooooossszú szingliségem után, két hét múlva küldtem neki egy felkérést, hogy rakjuk ki.

De ő paranoiás, úgyhogy nem fogja.

Azóta sincs kint.

XD

Tudom, gyökér dolog, meg lehetne ezer más bajom, de ez néha úgy bánt... Nem tudom miért, és csak itt arc nélkül vállalom ezt a véleményt, amúgy letagadnám. :D De már túllendültem rajta, hogy nekem valszeg sose lesz olyan, mint amúgy a mindenki másnak, hogy ki a párod... :(

Ez van. :D

2012. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik képesek voltak a kérdésre válaszolni, és nem csak szidják a facebookot meg hasonlók:)
2012. febr. 9. 21:51
 9/13 anonim ***** válasza:

nem ismerem jól a facebookot.de tényleg csak nagyvonalakban ismerem.azt kérdezném hogy ezeket lehet dislike-olni is?


amúgy több párt ismertem akik pont amiatt szakítottak mert az egyik nem akarta ezt kitenni és a másikuk ezen besértődött hogy nem akarja felvállalni

2012. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet dislike-olni.

Nekem ebből nincs, nem lesz problémám, párom nincs fenn facebookon.

2012. febr. 9. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!