Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iszlám vallású lány Evangéliku...

Iszlám vallású lány Evangélikus gimibe?

Figyelt kérdés

Iszlám vallású vagyok és ahova felvettek Gimibe küldtek egy lapot hogy az iskola Evangélikus lesz!

Mit tegyek?

nem lesz egy kicsit kellemetlen a hittan meg ilyenek?


mit gondoltok?


2012. ápr. 26. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A keresztény hittan nem lesz károdra. Evangélikus hitre meg nem fognak kényszeríteni.
2012. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Salam testvérem, ez eléggé iskola függő, bár én is keresztény suliba járok (mikor ide kerültem még református voltam)ez nem probléma. a hittan tanár teljesen megérti, ugyan ott szoktam ülni istentiszteletek, de nem éneklek, úrvacsorát nem veszek, még imádkozni is tudok rendesen . Szerintem érdeklődj utána, mert végül is nem te választottad, hogy egyházi intézményben akarsz tanulni.
2012. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!