Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Nyíregyházi Evangélik...

Milyen a Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium? Milyen az oktatás, és a nyelvi előkészítő osztály?

Figyelt kérdés

Lehet hogy oda fogok járni, angol nyelvi előkészítő osztályba.

Lehetőleg olyan válaszoljon, aki oda járt vagy jár.


2012. márc. 10. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most vagyok utolsó éves, nyelvi előkészítőbe mentem. Felvettek? Ha igen, akkor nyugodtan írj privátot és mesélek :)
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oda mentél ?
2015. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szeretek oda járni, és a nyelvi előkészítős osztályt is ajánlani tudom csak, bár én nem azon vagyok, csak ismerem az osztályokat. Az oktatás is elég jó, bár nem mondom, hogy tökéletes, mert persze nem az. De mindenképp gyere, ha szereted a nyelveket,a médiát, a fizikát, stb. , mert itt igen komolyan veszik ezeket:)
2015. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!