Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap elvileg be kell menni...

Holnap elvileg be kell menni suliba. Ezután már csak bolondballagás meg ballagás lesz. Holnap még lesznek órák, ezért ha nem megyek be, elvileg tiszta lógás, de már nem lehetnek következményei, ugye?

Figyelt kérdés
Utolsó napokban vagyunk, szerintem már tökmindegy. Most minden időre szükségem van az ismétléshez.
2012. máj. 1. 19:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe és tanulj.Kit érdekel már,nem bulizni mész helyette:)
2012. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, h nézik-e nektek, h vagytok-e suliba. Nekünk mikor érettségiztünk nem nézték, nem írták már a hiányzásokat, viszont én inkább kihasználtam az utolsó perceket is, h az osztállyal legyek, mert többé már úgy sem fogtok 'úgy' találkozni
2012. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!