Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István gimnázium Sopronban? Jövőre odafogok járni reál-angol tagozatra és szeretnék véleményeket diák szemmel is. De azt se bánnám ha olyan is írna aki oda fog járni jövőre.

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 21:17
 1/2 anonim válasza:

Állítólag elég jó, bár én ezt a 4 év alatt annyira nem vettem észre. Nekem sikerült úgy 3-as 4-es körülire elvégezni, hogy az utolsó 2 évben gyakorlatilag egy szót se tanultam. Az érettségi meg 4-es 5-ös lett, szóval valami mégiscsak ragadt rám ott, de ebben azért valószínűleg az érettségi színvonala is sokat segített.

A matematika oktatása elég jó, főleg reál tagozaton, annak azért sok hasznát vettem egyemen is, de például a nyelvoktatás az egy nulla.

Az épületet egyébként nem régen újították fel, szóval a körülménykére nagyon nem lehet panasz.

Meg egyébként alternatíva sincsen nagyon, amit még érdemes megemlíteni a városon belül, az a Berzsenyi, de nekem nem volt szimpatikus soha sem, meg tele volt, ilyen "ki ha én nem" alakokkal. Aztán a megyén belül a Révai az, ami egyértelműen jobb, de az meg Győrbe van.

Végül is nem rossz iskola, de azért nem is olyan elit hely, mint aminek néha beállítják.

2012. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első szinte mindent leírt, de én kiegészíteném annyival, hogy sok olyan tanár van, aki csak azért taníthat itt, mert van valami protekciója. Van olyan, aki mindenki szerint idegbeteg, de van aki szimplán nem tud rendet tartani. Végül is nem rossz hely, az épülettel semmi gond, de azért jó pár unalmas percet eltöltöttem ott, így nem tudom csak dicsőíteni az iskolát.- de nem is lehet, azt hiszem.
2012. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!