Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István Gimnázium? (Budapest)

Figyelt kérdés
Jó, vagy rossz? És a tanulók, és a tanárok? Mert most felvételiztem és azt írtam be elsőnek és oda felvettek és a többi iskolák közül amiket bejelöltem oda nem így nincs más választásom mint hogy oda menjek. Csak azt szeretném tudni, hogy milyen az iskola, tanárok, diákok...stb. Angol nyelvi előkészítő tagozatra vettek föl.
2011. máj. 7. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
És hány ponttal vettek fel 150ből? (100 az írásbeli és 50 a szóbeli) plussz milyen átlagod van?
2012. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól tanulsz és stréber vagy, csendes kisegér akkor jó, viszont, ha a tanulás mellett van életed is, akkor kevésbé. A tanárok egy része pofára osztályoz, tehát ha szarsz bele az egészbe, ne csodálkozz, ha megbuksz.. Be kell nyalni náluk, és szereztél egy jó pontot. A diákok zöme is idióta, örülök, hogy már semmi nem köt oda!
2012. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Várhegyi Andor válasza:
100%
Én harmadik éve tanulok itt. Egyik tanárral sincs bajom, sem pedagógiai, sem személyes. Viszonylag kis suli, mindenki ismer mindenkit, családias. A töri és úgy általában a humán tárgyak tényleg keményebbek, de szerintem - és a környezetem szerint is - a tanárok korrektek. Soha nem volt egyetlen tanárral sem komolyabb problémám, pedig nem vagy egy alkalmazkodó típus, amit jól mutatnak az általános iskolai "balhéim". Itt semmi baj nincs, 4.2-es átlagom van. Nem azt mondom, hogy elit suli a Széchenyi, de egy jó érettségihez tökéletes. Közösségileg meg pláne nagyon jó, én nem ismerek itt ribancokat. Ide jöttem a jövőre való tervek nélkül, s most teli vagyok ambíciókkal, tervekkel. Én nagyon megszerettem ezt a sulit.
2012. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye Budán van(!)
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!