Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tesztek ha nem jöttök...

Ti mit tesztek ha nem jöttök ki egyáltalán az osztálytársaitokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most vagyok kilencedik végén.. és a lányok mint beképzeltek, olyan fajták, akiknek minden a fenekük alá van rakva, mindegyikük kezében ott az Iphone, mind kefélt már..

A fiúk meg mint a rossz homoszexuálisok... ugyanez csak fiúban és pár fokkal rosszabban...


Nem jövök ki nagyon senkivel, az előző sulimba meg mindenkivel jóban voltam, társasági személy voltam, de senkit nem találok aki olyan jó barátom lenne mint ami általánosban volt...

bennem van a hiba, és nem kéne elítélnem a mostaniakat a viselkedésük és a kinézetük alapján?


2012. máj. 2. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a többi osztállyal barátkoztam.
2012. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!