Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Buktatnak ezrét? (Bővebben lent)

Buktatnak ezrét? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megbuktatnak ha kihagytam az órák x részét de mégis van elég jegyem? Tényleg van ilyen hogy elég jeggyel már lezárnak? Ha igen hány jegy számít "lezárhatónak"?

2012. máj. 6. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Simán megbuktathatnak, ha nem vagy ott az órák már nem tudom hány százalékán. De tényleg van ilyen. Osztálytársam tavaly azért jött be hulla betegen, hogy meglegyen az óraszáma. Jegyek számát nem tudom mennyinek kell lenni, de ha megvan a heti óraszám kétszerese (adott tárgyból) akkor lezárhatnak.
2012. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én irodalom tanárom azt mondta, hogy a heti óraszámnak megfelelő menyiségű jegyet kell minium adni, különben nem zárhat le.
2012. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jegyek számára nincs semmilyen szabály, viszont a hiányzásra igen. 30% (nem csak igazolatlan!) felett elvileg osztályozóvizsgát vagy köteles tenni, de ha túl sok az igazolatlanod, a tantestület dönthet úgy is, hogy évet kell ismételnek.
2012. máj. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!