Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy fognak alakulni a ponthat...

Hogy fognak alakulni a ponthatárok gazdálkodás és menedzsment szakon? (Corvinus, BME)

Figyelt kérdés
Állami hely nem lesz, viszont fizetősből több, valamint nő 20 pontal a ponthatár és a tandíj 80e-el, ezeket mérlegelve.

2012. máj. 6. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
"20 pontal a ponthatár"? Mi vagy te látnok? Ha nő 20 ponttal, akkor add hozzá a tavalyihoz és máris megkapod, h mennyi lesz a ponthatár (ami persze téves lesz, mivel nem így számítják a pontokat, de nyílván nem vagy tisztába vele)
2012. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a maximumra gondolt...amúgy szerintem 20nál többet nem megy fel, inkább annyit se mivel fizetős...nagyon kemény emelkedés csak az államikon lesz.
2012. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez kicsit összetettebb ez a szak, mivel megszűntek az állami (az összes) helyek és csak fizetősök lesznek, viszont abból több. *A maximum ponthatár növekszik 20-al.
2012. máj. 6. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem több,mint 20ponttal fog nőni a ponthatár,mivel,aki elhatározta,hogy ő gazd.men-re akar menni Corvinusra,az bizony nagyon keményen kipengeti a 295ezres tandíjat,akár diákhitelből.

Én angol gazd.men-re szeretnék menni Corvinusba,ahol 700ezres a tandíj,mégis az utobbi évekhez képest többszörös a túljelentkezés...

A másik az,hogy vajon 20(?) ponttal fog növekedni a tavalyi bejutós állami pontszám vagy a tavalyi fizetős pontszám,mert nem mindegy,hogy 457+20 vagy 416+20.

Megkérdezhetném,hogy miket jelöltél meg és milyen sorrendben?

2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak Corvinus és BME gazdálkodás és menedzsmentet ebben a sorrendben.
2012. máj. 9. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
És így az írásbeli érettségik végeztével hogy érzed?Sikerül majd bejutni az áhított egyetemre/szakra?
2012. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk... minden érettségim 5ös lesz, 420 pontom biztos lesz legrosszabb esetben, úgy hogy a töri emelt szerintem még nem volt ilyen nehéz. Azért érdekel, hogy mennyi lehet a ponthatár, mert valaki szerint csökken, valaki szerint pedig stagnál vagy nő... :S
2012. máj. 13. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:

reményeim szerint meredeken csökkenni fog, mert én is ezt lőttem be :D

[link]

2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!