Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Gazdálkodás és...

Corvinus Gazdálkodás és Menedzsment, illetve Nemzetközi Gazdálkodás ANGOL NYELVŰ SZAKÁN 690ezer FT/félév kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ha így van,akkor mit gondoltok erről,megéri?
2012. márc. 23. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ennyit kell-e fizetni, de én most BCE NGs vagyok, és ez jó szak, én szeretem. azt, hogy megéri-e, neked kell eldönteni. a Corvinuisosok el tudnak helyezkedni, főleg, ha angolul tanulnak. bár ez a pénz tényleg nagyon sok.
2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Hallottam,hogy sokat ér a bce-s papír,de hogy szemeszterenként 690ezer FT-t megér-e azt nem tudom,ezért kérem tanácsaitokat.
2012. márc. 24. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én szeretem tényleg ezt a helyet. De nem is tudnék majd' 7 millát kifizetni erre 5 év alatt. Ez elég abszurd. De amúgy a magyar nyelvű olcsóbb és azzal se jársz rosszul, ha felvesznek. Én magyaron vagyok.
2012. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban énis a magyar nyelvűre mennék,de félek,hogy nem lesz olyan magas a pontszámom,amivel bekerülhetnék,illetve az angolnyelvű oktatás azért vonz,mert jónak érzem magam belőle és ezen a szakon elég sokat is fejlődne az angol tudásom.
2012. márc. 24. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
mivel magyar gazdasági képzésen tanítanak neked üzleti idegennyelvet így feleslegesnek találom, mert fel tudod magad idővel fejleszteni szerintem ugyanarra a szintre,(ha szorgalmas, kitartó vagy) így meg meg van rá az esély, hogy 1. pénzt dobsz ki feleslegesen, ami lehet vissza se jön 2. kibuksz mert nem megy az angol tanulás
2012. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
,,csak" 350 ezer egy félév.honnan szedted ezt a 690 ezret?
2012. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fölösleges ennyit fizetni bele. Utána meg nem lesz munkád.
2012. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


A gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) és a nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) alapképzési szakokon résztvevők (a finanszírozási formától függetlenül) további 340 000 Ft/félév idegen nyelvi hozzájárulást fizetnek.

2012. márc. 27. 17:46
 9/14 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm segítő válaszaitokat.

Ahogy már írtam az angol nyelvű képzés vészmegoldásnak van,de kezdek belenyugodni,hogy "csak" ide vesznek fel,mert a magyar nyelvűre szinte biztos,hogy nem vesznek fel.

Igazából attól nem félek,hogy nem lenne munkám egy corvinusos diplomával és magas szintű nyelvi tudással.

Egy angol szakon tanuló corvinusos eltudná mondani,hogy milyen a képzés,mennyire nehéz,türelmesek-e eleinte veled vagy sok a kibukó?

2012. márc. 27. 17:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 20:52 válaszára annyit reagálnék,hogy rendkívül alattomosnak találom,hogy felvin csak kisbetűkkel,alulra írják,hogy a 350ezer forint mellett félévente pluszba 340ezret kell fizetni... Én szerencsésnek érzem magam,hogy szüleim kitudják fizetni,de egy csomó végzős abban a reményben él,hogy "csak" 350 ezer forintot kell fizetnie a duplája helyett.
2012. márc. 27. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!