Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtaláltam a neten a holnapi...

Megtaláltam a neten a holnapi magyar érettségi feladatokat, de a gépem nem tudja megnyitni, vajon miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi baja van ennek a szarnak, de akárhogy próbálkozom nem sikerül megnyitni! Segítsetek léccciii!!!!!!!!


Itt van a link ahol letöltöttem rapidgatorPONTnet/file/11877257/2012.MAGYAR.ERETTSEGI.PDF.rar.html



2012. máj. 6. 20:40
 1/9 anonim válasza:
Ez érdekes, megnézem. Bár nem érettségizek de én is láttam egy videót ahol tárgyalják az érettségi feladatokat. Mivel próbáltad megnyitni?
2012. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, csak rákattintottam és valami hibát ír ki..
2012. máj. 6. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A file maga 402mb, és te ezek után be is veszed hogy ez a holnapi magyar érettségi becsomagolva? Inkább ne próbálkozzatok mert úgyse az.
2012. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért? :) Ne dőlj be az ilyeneknek, a feladatsor holnap lesz fent max., ma még biztos nem, végtére is először meg kell írnI a diákoknak.
2012. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nehogy bedöljön már neki bárki is.. :D az a videó pedig csak egy érettségi afterparty reklámja..
2012. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha te a neten megtalálnád a magyar érettségi feladatokat, akkor tuti, hogy a vizsgán nem azok lennének.

Hogy lehetsz olyan naiv, hogy beveszed, hogy vizsga előtt fent vannak a tételek?

2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
jóhogy nem azok lesznek amit a neten találsz mivel ha fent lenne akkor a "B" változatot küldenék ki. Amúgy volt már rá példa hogy érettségi előtt/közbe felkerültek a megoldások
2012. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2005-ben érettségiztem, abban az évben felkerült a matek feladatsor a netre előtte való nap és emiatt újra írtunk egy matekot a szombati napon. Azóta sokkal jobban figyelnek arra, hogy ilyen ne történjen még egyszer.
2012. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a fájl túl nagy egy pdf-nek. Jobb ha vigyázol,mert lehet h vírus is van benne... :)
2012. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!