Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! Budapesten nagyon jó...

FONTOS! Budapesten nagyon jó kéttannyelvű angol-magyar gimnáziumot tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Olyan gimnáziumot szeretnék ahol tényleg angolul tanuljuk az adott tantárgyat!!!

Kérlek segítsetek!!



2012. máj. 6. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden kéttannyelvű iskolában az adott nyelven tanulod a tárgyakat.Pont ettől kéttannyelvű.
2012. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
XVIII. kerület Karinthy Gimi
2012. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy azt angolul tanulod de arra értettem hogy az egyik ismerősöm egy kéttannyelvű gimnáziumba ment és nem angolul tanulták amit kellett volna. Ezért mondtam hogy ahol tényleg angolul tanuljuk. És a Karinthy mennyire jó?? Azon kívűl van még?
2012. máj. 7. 07:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért írta azt mert ott tényleg úgy tanulják. Nagyon jó suli, de csak a két tannyelvű része :) Más ilyen gimit én sem tudok :D
2012. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Karinthy a legjobb. Más nagyon nincs is említésre méltó. Viszont szakközép van angol kéttannyelvű. De gimit kértél. Így egyértelműen Karinthy.
2012. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És tudnátok mondani még?? Mert nekem a Karinthy messze van :(
2012. máj. 9. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Petrik Lajos Szakközépiskola, de kétnyelvű, pesti
2012. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bensdorp ***** válasza:
59%
google: "két tanítási nyelvű gimnázium angol" Van egypár...
2012. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
eötvös ???
2012. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noni_ válasza:
Szerintem a Kölcsey is nagyon jó,meg a Xantus.
2012. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!