Puskázás vizsgán?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ötleteket adni hogyan lehet vizsgán puskázni? Én arra gondoltam hogy cetliket irok és sorba beleteszem a zoknimba és amelyik kell azt kihúzom. Ez tavaly sikerült de most nem lenne elég a cetli és nemtudom őket sorba :/. A másik hogy nekem kell vinni lapot,és elötte leírom az egészet a lapra és beteszem őket a hasamhoz a nadrágomba sorba,és viszek 1 üreset,amit bemutatok. De ezeken kívül még szeretném ha írnátok más ötleteket is mert nemtudom őket megtanulni. Egyébként műv.töriből lessz.

2012. máj. 6. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szóbeli vagy írásbeli vizsga? Hányan vagytok bent egyszerre? Nálunk az egyetemen legegyszerűbben úgy tudtál puskázni, ha sima A4-es papírra írtad normál méretű betűkkel, és lazán kitetted az asztalra. Mivel ők is ilyen lapokat osztogattak, nemigen tűnt fel, hogy az adott lapot ott a vizsgán írtad tele, vagy már előzőleg. Egy 300 fős előadóteremben meg nem fogják egyenként leellenőrizni, hogy ki mit firkál éppen. Az apróbetűs, dugdosott cetlik sokkal feltűnőbbek.
2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
áh. egy kis üveg legyen előtted. víz vagy bármi legyen benne. és arra ragaszd rá. :D olyan, mint a cimke, észre se lehet venni.
2012. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóbeli. Á egy üditős dobozra nem fér rá 10 tétel :/. Amugy a cetli csak a zoknis. Ha az előre megirtat csinálom akkor nemhiszem h a4-esre mert azok nem férnek be a hasamhoz a nadrágba.Bár sztem ezt fogom használni,ha nem lessz addig jobb ötlet.
2012. máj. 6. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóbeli vizsgára is felkészülhetsz előtte írásban, nem? Amikor a tanár épp nem néz oda, kicseréled a kapott lapot a sajátoddal. Egyszerűen lehajolsz, mintha mondjuk papírzsepit akarnál csak elővenni, és kiveszed a táskádból.
2012. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igenigen igy zajlik,addig lehet irni 1 lapra amig más felel. De táskát nemlehet vinni tehát csak nadrágba tudom tenni.
2012. máj. 6. 23:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd valahogy így megoldom,és megpróbálok beülni középre és ugy pont takar a felelő és tudok turkálni,és kiválasztani amelyik kell. De remélem nemfog mind kiesni amikor kiveszem.De holnap azért még átnézem mindet.
2012. máj. 6. 23:46
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogy fogom az üreset eltenni? Mert addig könnyü hogy előveszem amelyik kell,feltéve ha megjegyzem őket sorrendben.
2012. máj. 6. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

nem hiszem el, hogy 10 tételen szórakozol.. leülsz és 2 óra alatt megtanulod, vagy egy picit több idő alatt.


nálunk vizsgán egyszerűen nem lehet puskázni (minden cuccot, kabátot a fal mellé amikor bejössz, egy toll vagy számológép lehet nálad meg egy ceruza, külön padoknál üldögélsz és legalább 5 ember mászkál körbe körbe, hogy nézze a csalókat.. amíg be nem szedik tőled egyenként a papírokat, addig meg se a helyedtől nem mászkálhatsz el, se nem beszélhetsz és nem írhat..), ha meg rajtakapnak akkor mehetsz a uni board elé és lehet, hogy kivágnak úgy ahogy vagy az egyetemről..


mi az, hogy nem tudod megtanulni, mindent meg lehet tanulni, nincs az agyad limitálva, hogy csak ezt vagy azt tudod megjegyezni.


ahelyett, hogy arra kérdeznél rá, hogyan tudsz hatékonyabban tanulni, a csaláson jár az eszed. hát remélem, hogy kivágnak arról a vizsgáról puskázás miatt. ha időben nekiálltál volna, most nem ezen járna az eszed, hogy hogyan bukdácsolj át. jövő értelmisége..

2012. máj. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Én szoknyába megyek ma és a nejlonharisnya alá beteszem a puskát.
2012. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezeket a bíztató dolgokat a 8astól. Énis remélem,hogy neked is lesznek gondjaid a tanulással. Attólmég hogy én akarok segítséget kérni attólmég ugyanúgy tanulhatsz,nemkell itt leosztani. És nem egyetemista vagyok hanem csak gimis és tavaly is a 6vizsgából egyetse puskáztam le.De most ez a művtöri engem nem nagyon érdekel és lepuskázom,mert nincs kedvem ilyenekkel tökölni még.
2012. máj. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!