Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmát válasszak? És...

Milyen szakmát válasszak? És az ajánlott szakmához ajánljatok légyszíves konkrét felsőoktatási intézményt!

Figyelt kérdés

A személyiségemről:

Gyűlölöm a reál tantárgyakat, és s*ar is vagyok belőlük, de a humánokból nagyon jó vagyok! Pl. fogalmazás írásnál, műelemzésnél nem is gondolkozok, csak írom ami jön és mindig 5.

Beszélek középfokon angolul, franciául, és alapfokon oroszul.

Személyiségem szempontjából INFJ avagy INFP vagyok, nyilas, de erős rák transzcendenssel.

Rajzból is eléggé jó vagyok.

Nem akarok olyan szakmát, ahol egyenruha kell, ahová be kell járni reggelre. Inkább a kötetlenebb munkaidő, otthoni munka, ilyesmi.

Sportolok is.


2012. máj. 7. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarok olyan szakmát, ahol egyenruha kell, ahová be kell járni reggelre. Inkább a kötetlenebb munkaidő, otthoni munka, ilyesmi. " Ilyen max. neten keresztül van de azok nem megbízhatók vagy nyersz a lottón és főnök leszel egy cégnél... / de az se neked való/

INFJtés INFPt nem tudom mi a horoszkónak nincs köze hozzá.

Ha humán tárgyakból rajzból és tesiből vagy jó akkor

2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...akkor az ovónőt vagy a dadát ajánlanám
2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hűha, ezek anygon nem tetszenek!!! :P Óvónő???? DADA??????????????????????????????
2012. máj. 9. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:

eddigiek vagyok

pedig ha humánból vagy jobb ilyenekbe kell gondolkodni...

esetleg jogász pcszhigológus pchszihiáter stb...

de ezt neked kell eldönteni nem nekünk..

ha azt mondanánk hogy legyél vonatkerék pumpáló az lennél?

2012. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vonatkereket nem lehet pumpálni! :D De am, nem nem a lennék az, csak gondoltam jól jönne néhány tipp... A jogi dolgok távol álljanak tőlem!!! Inkább valami újságíró féle vagy mit tudjam én. Nehéz döntés. Esetleg lakberendező. De pedagógia semmilyen téren nem érdekel.
2012. máj. 13. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok írok privátot.
2012. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is kb ilyen vagyok a humán megy de a reál ból csak 3-as szint...

Szeretnék katona lenni vagy valamilyen fegyveres erőhöz tartozni, nem tudom mennyi esélyem lenne így, vagy ti mit javasolnátok?!. (BOCSI kérdező)

2013. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!