Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megbuktatnak?

Szerintetek megbuktatnak?

Figyelt kérdés
Minden tantárgyból jó vagyok. De havonta 1-2x van hogy tesi cuccod nemviszek és ebböl összegyült jó pár 1 esem, tesitanár aztmondtja hogy bukás ha 5DB felszerelés 1 es van , na nekem kereken 5 van de van olyan is akinek 10,11 db 1ese felszerelésböl, de ezér megbuktathat??? telivagyok jó jegyekkel pl: kötélmászás . Most fogok ballagni, felis vettek , szerintetek nézik hogy felvettek és nembuktatnak meg ilyen miatt vagy leszarják??
2012. máj. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Megbuktathatnak akkor is, ha nem állsz bukásra. Egyébként együttérző vagyok, nem értem miért szívat benneteket ezzel a tanár. Tesiből buktatás... hagyjuk már.
2012. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(( csak mer nagyon parázok hogy érted mindenböl jó vagyok még jó helyre is vettek fel és nehogy már ezzel elbasszák a nyaramat hogy augusztusba tesi pótvizsga, na ezt nee
2012. máj. 7. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos vagy? Szerintem a tanév végéig még hátravan min. 10-12 testnevelésóra, ha azokon odateszed magad, szerzel még egy-két jó jegyet, akkor biztosan nem fog megbuktatni a tanárod. Csak most már ne hagyd otthon a tesicuccod!:)
2012. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké. Most kicsit megnyugodtam:) Mostmár ballagásig folyamatosan viszem a tesit nemfogom elfelejteni
2012. máj. 7. 14:19
 5/10 A kérdező kommentje:
igen 8.-os vagyok
2012. máj. 7. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Készségtantárgyból nem buktathatnak meg...
2012. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és még aztakarom kérdezni, hogy az hogy van hogy 1. félévbe hiányoztam egy csomót nemhoztam igazolást egy 20 igazolatlan volt, és a félévibe 1 igazolatlan volt írva. De most is van hogy vizsgálatra megyek vagy akárhova és nemmindig van igazolásom , ez már elég sokszor volt, és egy tanár se szól hogy adjak igazolást meg hol voltam.
2012. máj. 7. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a készségtantárgyból nem lehet buktatni...

Attól mert 10-20 éve így volt,ma már nem,hiába szajkózza ezt pár hülye

Szerintem ha nem utál a tanár,akkor nem fog megbuktatni,8.ban már nem nagyon érdekli a tanárokat a dolog

Csak tényleg ne hagyd otthon többet a cuccod

2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Készség tantárgyból TÉNYLEG nem lehet buktatni. Kettessel át kell engednie...
2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekünk anno ezt megoldotta a tanár úgy, hogy igazolatlanokat osztogatott, akkor nem az jön szóba, hogy buksz-e vagy nem.
2012. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!