Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarorszagon irasbeli...

Magyarorszagon irasbeli erettsegik csak vannak? (most neztem a tenyekbe hogy mai naptol vannak)

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Csak vannak? Igen, valóban létezik az írásbeli érettségi, sőt bár a hír még nem biztos, ezért sem adták le a hírekben, de még szóbeli érettségi is létezik!
2012. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom mindannyian tudunk magyarul aki ide írogatunk, és a kérdező, ha így kérdezett, hogy Magyarországon, feltételezhető, hogy nem Mo-ról írt. Így egy kis nyelvi hiba talán elnézhető neki.


Valószínűleg azt szerete volna kérdezni, hogy Csak írásbeli érettségik vannak?


Kérdező: Május első vagy második egész hetében szokott lezajlani a főbb írásbeli éretségi a kötelező tárgyakból. (Magyar, Matek, Töri, Angol, Német (Hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek) sorban.)A következő hetekben is van írásbeli az egyéb tárgyakból (Szakmai előkészítő tárgyak stb.)

A szóbelik pedig június 3. és 4. hetében szoktak lenni, így az írásbeli után van kb 1 hónap megtanulni a tételeket.

2012. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Magy. vagyok. ékezeteket pedig azért nem írtam mert telefonról voltam. Köszike a választ.
2012. máj. 12. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vannak
2018. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!