Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legelismert...

Melyik egyetemen a legelismertebb, legszínvonalasabb az orvosképzés Magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem mindegy? Ebből a kérdésből kiderült, hogy alkalmatlan legyél orvosi pályára, mert téged csak az érdekel, hogy hogyan néznének fel rád a legjobban, nem az, hogy önzetlenül segíts embereknek. szóval innentől kezdve tárgytalan a dolog, mert aki ilyen kérdést feltesz, sosem jut be orvosira
2012. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Előzőnek mondom, hogy ez baromság :DDD

Nem lehet, hogy mondjuk azért kérdezte, hogy színvonalas képzésre jusson be, ergo minél jobb szolgáltatást nyújtson az olyan idiótáknak mint te? :)

2012. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon 4 egyetemen képeznek orvosokat, s úgy gondolom bármelyiket is elvégzed a 4 közül, ha az orvosi pályára születtél és akarat, kitartás, elszántság, szorgalom is van benned kellő mértékben, bárhol is végzel megállod a helyed. Ez inkább rajtad múlik, nem az egyetemen.

Mind a 4 egyetemre járnak külföldi diákok is, akik a képzésért jönnek (és az alacsonyabb tandíj miatt :P)


Szóval Semmelweis, SZTE, DE, PTE... egyre megy :)

2012. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
15:58 Nem, nem lehet. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor minek szólsz hozzá?
2012. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16:26 Hát igen, te is a kérdésre válaszoltál! :)
2012. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a kérdésre válaszoltam, te pedig nekem. Problem?
2012. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, te nem a kérdésre válaszoltál, te elmondtad a véleményed a kérdezőről és a kérdéséről, ez pedig nem egyenlő a válaszadással:)
2012. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jesszus, butább vagy, mint gondoltam. De figyelj mostmár úgy se figyel rád senki, nyugodtan abba hagyhatod ezt a csaholás.


De hogy a kérdésre a válasz: itt a rangsor az orvosképzésről: [link]

2012. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó által linkelt rangsorból szerintem nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Mit számít az, hogy egy tudományos fokozattal rendelkező tanárra hány diák jut?

Az oktatás minősége sem éppen függ attól, hogy hány tanárnak van ilyenolyan fokozata. Van olyan, aki professzor, mégsem tud tanítani, és van olyan, akinek nincs fokozata, mégis nagyon jó tanár.


Egyébként szerintem nem lehet azt mondai, hogy egyik vagy másik egyetem a legjobb.

Van egy rakás tárgy, egy rakás intézet. Nem lehet egy egyetem mindenben a legjobb.

Vhol éppen az anatómia oktatás a legszínvonalasabb, vhol meg mondjuk a kórélettan. Vhol jobb a gyakorlat, vhol jobb az elmélet. Vhol több lehetőség van kutatásra, vhol több lehetőség van klinikai munkára.


Összességében szerintem mind a 4 egyetem jó és színvonalas, egyikkel sem fogsz nagyon melléfogni.

2012. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello! Én a Sotét és a Szotét mondanám. Magam a Semmelweisen vagyok ÁOK-os,nekem tetszik,csak nehéz :)
2012. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!