Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből írtad vagy írod a...

Miből írtad vagy írod a szakdogád? Mennyi ideig tartott? Mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen szakon.
2012. máj. 8. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A MÁV egy fejlesztéséről.

3 hónapig írtam, előtte meg anyagot gyűjtöttem hozzá.

Nem volt nehéz, de foglalkozni kellett vele sokat. :)

2012. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakdolgozatomban a szülőfalum területfejlesztési lehetőségeit vizsgáltam a turizmus témájában. Kitértem a környező városokra, a településem hagyományaira, kultúrájára, turizmusára is, szóval volt miről rizsázni, emellett érdekelt is a téma és rengeteg ötletem is volt a fejlesztéseket illetően.

Turizmus szakon írtam, 2-3 hónap alatt összeraktam a dolgozatot, intenzívebben az utolsó 3 hétben foglalkoztam vele. Háttértudásom volt, mert benne éltem, ismertem a települést, érdekelt is a téma, tanultam is a főiskolán, bár a szaktudást mégis rövidre fogtam (kevés forrást tudtam felhasználni, jobbára a lehetőségekre épült a dolgozat) :D


Más témában biztos nem írtam volna meg ennyi idő alatt a szakdogát, de nem bánom, jó volt ez így is :D

2012. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!