Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is nehéz volt az...

Ezvan:D kérdése:

Szerintetek is nehéz volt az emelt töri érettségi? Főleg az első 12 feladat. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az emelt szint szerintem nehéz volt, pedig tanultam rengeteget, az egész követelmény rendszert átnéztem, megtanultam, sokkal jobbnak gondoltam.... abszolút nem voltak olyan témák amik szoktak lenni, mindenhol csak a követelmény rendszer kisbetűs része volt:D:D esszéknél is:D és az volt a fő probléma, hogy sok kétértelmű volt:D
2012. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is halálra tanultam magam..követelmény szerint. akármi fontosat kérdezhettek volna de tényleg akármit...és erre egy ilyet összeállítanak..szörnyű volt...
2012. máj. 9. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem én is, hogy halálra tanultam magam és baszhatom. most parálok, hogy felvesznek-e jogra vagy sem :D
2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem jogra akarok menni..de elég para..h ott szívtam fakton..tanultam minden erre..jobban jártam volna egy erős középszinttel...ilyen az élet...én már akk tudtam h nem lesz jó valami amikor a kodomnak 13 lett a vége..
2012. máj. 9. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igy jártunk..én igazgatásszervező akarok/akartam menni:D de lehet nekem is bukta lesz, sőt nagy százalék:S:S én is sok mindent tudok, és idegesit hogy ilyeneket kérdeztek:( amugy jah a középszinten 100%osra is megirtam volna kb:S
2012. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk minden volt emelten sírórohamok,páran feláltak és kivonultak... De tényleg extra durva volt az egész... Alapjába 80+-ra írtam meg,most meg örülök ha megvan a 30% a szóbelin van minden reményem... és hol volt Kádár?(évfordulós+ mindegyikben benne volt eddig) hol volt a francia forradalom? és a többi JELENTŐS történelmi esemény? kivagyok emiatt... de a szóbelin felhozhatjuk,HAJRÁ mindenkI:)
2012. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felvettek :D arra amit elsőnek megjelöltem :D nesze neked töri emelt :D
2012. júl. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!