Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék át iratkozni másik...

Szeretnék át iratkozni másik iskolába, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Budapestre szeretnék járni a Kis-képző fotográfus szakára most vagyok kilencedikes és és ott szeretné kezdeni a tizediket,kel valamilyen felvételi? A választ köszönöm.:)

Sürgős lenne.


2012. máj. 9. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt abban az iskolában kellene megkérdezni. Ha pl. ott tanulnak más tantárgyakat is, mint a jelenlegi iskoládban, akkor elég valószínű, hogy azokból osztályozóznod kell majd, hiszen jövőre te is tanulod őket. Egyébként hogyha jó az átlagod, jók a jegyeid akkor szerintem nagy eséllyel fel fognak venni(bár nem ismerem ezt az iskolát). Mindenképpen az ottani igazgatóval kellene beszélned, én pl.olyan iskolába járok ahol fél évet kell várni arra hogy egyáltalán üresedésre legyen esély(mert jó suli), szóval szerintem jó ha jelzed az ottani igazgatónak hogy jövőre szeretnél oda járni.
2012. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.:)
2012. máj. 9. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel őket. Én zeneművészetire mentem így, kilencedik után. A rendes felvételit lekéstem, így az augusztusi pótfelvételire mentem. Két szakot is akartam kezdeni: az egyiknél elég jól sikerült a felvételim, úgyhogy egyből másodikba vettek fel, a másik szakon viszont csak elsőbe, de nem volt gond, simán járhattam elsős zenére és másodikos közismeretre.
2012. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!