Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdv! A kérdésem a következő...

Üdv! A kérdésem a következő lenne. Mi történhet ha a középszintű érettségi feladatlapomon belül valahova elfelejtettem felírni a nevem? Illetve ha néhol nem húztam át az üres részt? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly, ne aggódj. Az amúgy a felügyelő tanár dolga lett volna, hogy ellenőrizze minden rendesen megvan-e.
2012. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy elfelejtette, bár én sem kértem..Remélem nem úgy van hogy akkor azokat az oldalakat nem veszik figyelembe ahova nem írtam a nevem.

Köszi:)

2012. máj. 11. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem a javító tanárod majd észreveszi és felírja neked. Ez nem olyan nagy dolog szerintem, mint egy csalás, ami ugye felfüggesztéssel járhat.
2012. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!