Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyennek találtátok a mai...

Milyennek találtátok a mai angol érettségit? Volt kedvenc/gyűlölt részed?

Figyelt kérdés
Én valamivel nehezebbre számítottam. A második félidő lényegesen egyszerűbb volt, mint az első, bár az sem volt egy gordiuszi csomó.:) Amúgy az emelt szintnél miben fedezhető fel változtatás? (ez nekem előrehozott volt)

2012. máj. 10. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ami gondot okozott, hogy néhány pontnál nem volt egyértelmű, hogy "nem imsert" szövegből vagy "igaz/hamis"-ra gondolt a feladat írója, így maradt a tippmix ezekre.


Egész pontosan a "Túl hosszúnak gondolta a hakker a játékot", illetve a "Már megoldották a problámákat" kérdésekre gondolok.

2012. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a hallásértés gondot okozott ott nem sok pontom lesz:/ meg a levélnél az elköszönéshez faicfullyt írtam ...:SS
2012. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel teljes mértékben egyetértek, nekem is pont az a két pont okozott problémát, de az ideiglenes javítókulcs szerint egész jó vagyok. :)
2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én előbb kiszámoltam megnéztem a nem hivataolos megoldásokat és összesen értem el az egészre 9 pontot:S:S Nagyon nehéz volt sztem. azoknak könnyű az angol érettségi akiknek vagy van magántanárja vagy járt nyelvi előkészítőre vagy nyelvtanfolyamokra vagy volt kint külföldön, én ezek közül nekem egyik se jutoott, egyedül pedig nem tudtam felkészülni az angol érettségire. Sztem. ez így igazságtalan hogy annak sikerül akinek van pénze nyelvtanfolyamokra erre meg arra akinek pedig nincsen az pedig szo@ik...
2012. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó: Életemben nem voltam Angliában, soha nem jártam el nyelvtanfolyamra (pazarlás amúgy is) vagy fizettem bármi más féle módon angoltanításért.


Mégis tökéletes körül lesz, legrosszabb esetben is 5 hibám lesz, és ezek sem tudás hiányában.


Semmi köze nincs az angol tudásnak a pénzhez. Sajnálom, hogy neked ilyen rosszul sikerült, de ne hidd, hogy nem lehet egyedül felkészülni ilyesmire. Én felsőfokúra "felkészültem" egyedül.


Angol nyelvű mmorpg-k, angol nyelvű sorozatok, angol nyelvű fórumok, angol nyelvű csatpartnerek, ha valami problémán van (matek, fizika, infó vagy bármi), akkor angolul keresek rá. Ebből lazán összeállt a megfelelő tudás. És amúgyis eszméletlen sok forum, illetve honlap van, ami az angol nyelvvel foglalkozik (és internet után ingyenes). Ha van interneted, akkor tényleg nem volt előtted semmi akadály.


Remélem valahogy sikerül átjutnod azért rajta.

2012. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hallgatósnál az AB-set (amiben 1 vagy két válasz lehetett), nem szerettem. Van benne 1-2, ami nem értés volt (az egész szöveget szóról szóra értettem), hanem azon kellett eltűnődni, hogy a feladat írója hogyan gondolta. Na, ezeket uuuuuutálom.
2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Teljesen egyetértek..nekem is az AB-s volt bonyolult, meg az igaz/hamisban vesztettem még pontot :/
2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!